WebNews.cz - počítače, komunikace, mobily, internet, finance

Mapa serveru | Administrace

PR článek

Jak se starat o počítač a vybrat kvalitní servis?

Zárukou dlouhé životnosti a dobrého výkonu je kvalitní péče – u počítačů a notebooků to platí snad více než kde jinde. Počítače jsou totiž složitá zařízení, která (ač to tak možná nevypadá) jsou velice citlivá na působení vlivů vnějšího prostředí a na jejich životnost a výkon má vliv i to, jak je o ně pečováno. Pokud o přístroj pečujete, minimalizujete tím riziko poruch. Povíme si tedy něco o tom, jak o počítač pečovat a zároveň i o tom, jak poznat kvalitní servis.

03.09.2013 - PR článek - Michal Terč - (2799 zobrazení)

Rychlá půjčka může pomoci z tíživé finanční situace. Jak na ni?

Do situace, kdy se nedostávají peníze, ovšem je jich potřeba, se může dostat každý a to velmi rychle. Stačí jeden nečekaný výdaj a problém je na světě. Řešení této nepříjemné situace může nabídnout právě rychlá půjčka. Jaké jsou možnosti a kde ji můžete získat?

25.04.2013 - PR článek - Michal Terč - (1410 zobrazení)

Představení online SEO tréninků na SEOŠkola.cz

SEOŠkola.cz je online trénink pro všechny majitele a správce webových stránek, kteří se chtějí zviditelnit na internetu, využít potenciálu vyhledávačů a získávat více zákazníků, objednávek a návštěvníků pomocí optimalizace pro vyhledávače.

16.04.2013 - PR článek - Michal Terč - (1286 zobrazení)

Ženy se mění ve šťastné

Právě v těchto dnech se v Česku objevil velmi netradiční způsob, který přivádí ženy ke štěstí. Ač to může znít lacině, opak je pravdou.

30.03.2013 - PR článek - Michal Terč - (1239 zobrazení)

Jak zajistit kvalitní servis PC?

Každý, kdo pracuje na počítači nebo ho denně používá, třeba jen pro zábavu, chce, aby jeho stroj pracoval tak, jak má. Bohužel tomu ale často tak není. Počítače jsou stejně jako vše ostatní pouze spotřební věc, takže se často opotřebovávají a zpomalují. Právě v tuto chvíli přichází na řadu servis. Kvalitní servis může počítači vrátit ztracenou sílu. Jak ale poznat kvalitu a na koho se obrátit?

13.01.2013 - PR článek - Michal Terč - (1314 zobrazení)

Články 1 - 5 z 5 celkem
Redakce | | | ISSN 1213-9335 | © 2005 Developed by terc.cz