WebNews.cz - počítače, komunikace, mobily, internet, finance

Mapa serveru | Administrace

GSM software - software pro mobilní telefony, odblokování, přeflashování ...

V této sekci naleznete informace o mobilních telefonech (Alcatel, Ericsson, Nokia, Sony, Siemens, ...) a GSM software pro jejich správu. Naleznete zde články o odblokování a přeflashování mobilních telefonů, správa telefonního seznamu a SMS. Dále zde naleznete super odkazy na jiné stránky k této problematice (jinde jich tolik nenajdete!).

Zajímavé odkazy (české i anglické)
(odblokování, přeflashování, net-monitor, software, tipy a triky)

MOBILedit! Lite zdarma

MOBILedit! je jedinečný modulární systém, umožňující ovládat mobilní telefony prostřednictvím kabelu, infrared nebo Bluetooth.

11.09.2004 - GSM software - Michal Terč - Download - (6344 zobrazení)

MOBILedit! nyní kompletně v češtině

Společnost COMPELSON Labs uvedla plně lokalizovanou českou verzi svého komplexního produktu pro mobilní telefony - MOBILedit!

12.07.2004 - GSM software - Michal Terč - Download - (8045 zobrazení)

Synchronizace mobilů Alcatel OT 501/701 s počítačem

V článku naleznete popis programu IntelliSync for Alcatel One Touch, který slouží pro synchronizaci mobilů Alcatel OT 501/701 s počítačem.

11.11.2001 - GSM software - Michal Terč - Download - (5527 zobrazení)

All Phones Data Suite

(všechny telefony - telefonní seznam, SMS)
Jednoduchý český software na správu telefonního seznamu a posílání SMS. Spouští se programem phoneserv.exe.

30.11.1999 - GSM software - Michal Terč - Download

Ne-tool

(telefony Ericsson - odblokování, přeflashování, net-monitor)
Ne-tool funguje na telefonech T10, T18 a a1018. Funkce vlastnoručně vyzkoušena na telefonu T10 - odblokování, přeflashování na T18, aktivace net-monitoru.
Návod: Připojíte telefon (vypnutý a bez karty) na kabel, který máte připojený na COM port PC. Horním tlačítkem OPEN si vyberete flash ve formátu flash.rxx (já osobně jsem použil pro t10 t18in000114.r4a), který bude do telefonu naflashován. Je to nutné, jinak telefon nebude fungovat. Zaškrtněte políčka Flash Phone, Reset Phone, Clear Locks a klepněte na tlačítko START. Program začne fungovat. Vyzve vás abyste zmačkli tlačitko NO na telefonu. To rychle a krátce uděláte. Program pokračuje včinnosti a tuto výzvu zopakuje ještě dvakrát. Poté už funguje sám. Na konci procesu by se měl telefon sám zapnout, být odblokovaný a u T10 aktivované hlasové vytáčení. Vžádném případě ale neručím za výsledek operace, proto se na mě neobracejte s případnými problémy).

30.11.1999 - GSM software - Michal Terč - Download

Články 1 - 5 z 5 celkem
Redakce | | | ISSN 1213-9335 | © 2005 Developed by terc.cz