WebNews.cz - počítače, komunikace, mobily, internet, finance

Mapa serveru | Administrace

Staňte se redaktorem WebNews.cz

Michal Terč - Profil - 02.07.2002
Podílejte se na tvorbě internetového magazínu WebNews.cz, který se zabývá hlavně různými technickými tématy z oblasti počítačů, internetu a mobilních telefonů. Publikované články budou odměňovány fazolemi.

Pokud vás tyto oblasti zajímají a chcete o tom napsat článek(-y), potom neváhejte a zkuste to. Hlavní náplní serveru jsou články o tvorbě WWW stránek (HTML, PHP, MySQL, ...), o programování, o mobilních telefonech a recenze a články o hardwaru a softwaru. Je možné publikovat články i v jiných kategoriích, příp. kategorii přidat. Budeme ale raději publikovat články v preferovaných kategoriích.

Abyste mohli na serveru WebNews.cz publikovat, je nutné se nejprve zaregistrovat.

Články lze přidávat po přihlášení do administrátorské sekce v modulu "Publikované články", kde redaktor nalezne i počet zobrazení článku a výši odměny. Návštěvnost svých článků můžete podpořit umístěním seznamu článků na svém serveru. 

Pravidla publikování článků

  1. Registrovaní uživatelé mají možnost přidat článek do redakčního systému serveru WebNews přes administrátorskou sekci.
  2. Články jsou publikovány až po odsouhlasení šéfredaktorem.
  3. Šéfredaktor má právo kdykoliv článek z WebNews stáhnout či odmítnout jeho publikování.
  4. Šéfredaktor má právo kdykoliv zrušit účet redaktora (uživatele), a to i bez uvedení důvodu.
  5. Autor (zadavatel článku) nese plnou zodpovědnost za obsah článku, pravdivost uváděných údajů a za původ článku. Autor nese plnou zodpovědnost také za to, že článek je v souladu s morálkou a dobrými mravy a neporušuje žádná ustanovení pravního řádu České republiky.
  6. WebNews nezodpovídá za obsah článků jednotlivých autorů, tj. za správnost, korektnost a jejich původ.
  7. Článek by němel být publikován na různých serverech.
  8. Návštěvnost svých článků můžete podpořit umístěním seznamu článků na svém serveru nebo příp. reklamní kampaní na internetu.

Jak psát články pro web

Jak psát články pro publikování na internetu a co všechno by měl takový článek obsahovat naleznete např. v tomto článku na Lupě

Návod pro publikování článku

Článek lze po přihlášení do administrátorské sekce v modulu "Publikované články", kde naleznete i statistiky publikovaných článků.

Následuje popis formuláře pro přidávání článků:

Název článku

Název článku by měl být stručný a výstižný, aby přilákal co nejvíce čtenářů.

Popis článku

Krátký popis článku, který se zobrazuje v seznamu článků a v jejich hlavičce. Popis by měl obsahovat 10 - 50 slov, které budou dobře vystihovat obsah článku a upoutají čtenáře natolik, aby si článek přečetl. Popis nesmí obsahovat žádne tagy!

Vlastní článek

Vlastní tělo článku. Odstavce se uzavírají do tagů <P> a </P>. Text článku může obsahovat HTML tagy. Pokud jsou součástí článku obrázky, tak je zašlete na adresu redakce@webnews.cz.

Pokud píšete články o HTML nebo PHP a potřebujete v článku zobrazit příklad kódu, pak musíte špičaté závorky u tagů psát pomocí zástupných znaků:

< => &lt;
> => &gt;

Poznámka

Vzkaz pro nás, příp. pokyny pro publikování článku (např. vytvoření nové rubriky).

Rubrika

Vyberte název rubriky, ve které má být článek publikován.

Klíčová slova

Klíčová slova pro vyhledávání článku. Slova nebo slovní spojení oddělujte čárkou.

Zdroj článku

Odkaz na zdroj článku (URL serveru).

Autor článku

Vaše jméno jako autora článku (je předvyplněné).

Tisk článku - Poslat článek - (2764 zobrazení)
Redakce | | | ISSN 1213-9335 | © 2005 Developed by terc.cz