WebNews.cz - počítače, komunikace, mobily, internet, finance

Mapa serveru | Administrace

Spuštěna možnost předobjednání Windows tabletů Acer Iconia W3 za cenu 350 dolarů

Michal Terč - Profil - 11.06.2013
První Windows 8 tablet Acer Iconia W3 s 8 palcovým displejem je již možné si předobjednat. Tablet má ceníkovou cenu 380 dolarů a výše, ale pokud si tablet objednáte předem od Office Depot, můžete získat model s 32 GB paměti za pěkných 350 dolarů.

Internetový prodejce Amazon (nyní již také v eshopu Alza.cz) již také přijímá objednávky, ale Amazon nabízí model s pamětí 64 GB za 430 dolarů.

Windows 8 tablet Acer Iconia W3

Tablet Acer Iconia W3 je vybaven displejem o velikosti 8,1 palce, rozlišením 1280 x 800 pixelů, dvoujádrovým procesorem Intel Atom Z2760 Clover Trail dual-core a pamětí 2 GB RAM. V tabletu je nainstalován operační systém Microsoft Windows 8, což znamená, že můžete nejen spouštět moderní aplikace z Windows Store v tzv. Metro rozhraní (dlaždicové rozhraní určené pro dotykové ovládání v režimu na celou obrazovku), ale můžete také spouštět prakticky jakékoli Windows aplikace určené pro standardní Windows desktop rozhraní.

Nelze však očekávat, že každá aplikace určená pro desktop bude vypadat skvěle na 8 palcovém displeji nebo bude hladce běžet na stroji s nízkou spotřebou energie a procesorem Atom. Klíčem k úspěchu však je, že s tabletem Acer Iconia W3 můžete dělat spoustu věcí, které s tablety Google Nexus 7 nebo iPad mini dělat nemůžete. Na rozdíl od iOS nebo Android tabletů můžete spoustět své oblíbené Windows aplikace, jako jsou plné verze Photoshopu, Office či iTunes.

Ke všemu bude ještě tablet Acer Iconia W3 v předobjednávkách dodáván s předinstalovanou verzí kancelářského balíku Office 2013 pro domácnosti a studenty, což už vypadá velmi atraktivně.

Tablet má také bezdrátový síťový adaptér 802.11a/b/g/n Wi-Fi, Bluetooth 4.0, port micro HDMI, micro USB port a slot pro paměťové karty microSD, 2MP zadní a přední kameru, a životnost baterie je uváděna až na 8 hodin.

Acer bude nabízet brzy k tabletu také Bluetooth klávesnici plné velikosti. Očekává se, že se bude prodávat za 90 dolarů.

Tisk článku - Poslat článek - Zdroj článku - (2291 zobrazení)
Redakce | | | ISSN 1213-9335 | © 2005 Developed by terc.cz