WebNews.cz - počítače, komunikace, mobily, internet, finance

Mapa serveru | Administrace

Rychlá půjčka může pomoci z tíživé finanční situace. Jak na ni?

Michal Terč - Profil - 25.04.2013
Do situace, kdy se nedostávají peníze, ovšem je jich potřeba, se může dostat každý a to velmi rychle. Stačí jeden nečekaný výdaj a problém je na světě. Řešení této nepříjemné situace může nabídnout právě rychlá půjčka. Jaké jsou možnosti a kde ji můžete získat?

Rychlá půjčka jako fenomén

Rychlá nebo také expres půjčka není nic, z čeho byste měli mít obavy. V současné době je to běžná záležitost, které využívá stále více lidí. Díky expres půjčce je totiž možné získat nejčastěji menší finanční obnos a to téměř okamžitě. Rychlé půjčky poskytují především nebankovní instituce, a proto je nutné jejímu výběru věnovat dostatečnou pozornost. Rozhodně nepodléhejte tomu, že si půjčku vezmete od první společnosti, na kterou narazíte. Nabídky si pečlivě prohlédněte. Pozornost věnujte především úrokům (počítejte s vyšším úrokem) a také době splácení. Běžným standardem je, že si dokonce můžete sami zvolit dobu, jak dlouho budete půjčku splácet. Může to být až 30 dní. V případě, že budete mít problémy, je možné dobu splácení i prodloužit – o této možnosti se ale raději informujte dopředu.

Kolik je možné si půjčit?

Díky rychlé půjčce můžete získat i menší finanční obnosy. Půjčit si můžete i 1000Kč, většinou jsou tyto půjčky poskytovány až do výše 5000Kč. Velkou výhodou je, že budete mít peníze na účtu i do 30 minut od schválení, což vám banky rozhodně nabídnout nemohou. Tuto službu nabízí například OMEGA Financial, s.r.o. Většinou se naplatí ani žádné poplatky za její poskytnutí, platíte pouze úroky. Využít se tak dá i jako půjčka před výplatou bez poplatku. Příjemné také je, že pro získání této půjčky není nutné dokazovat váš příjem.

Kde získat expres půjčku?

Vaši rychlou půjčku si můžete vyřídit rychle a beztoho, aniž byste museli někam chodit. Většinou stačí vyplnit jednoduchý online formulář a čekat na schválení a vyřízení. Registraci půjčky je také v mnoha případech nutné aktivovat přes SMS, což ale nezabere téměř žádný čas. Po aktivaci účtu máte hotovo a peníze vám přijdou na účet téměř okamžitě.

Pro koho je půjčka vhodná?

Rychlé půjčky, které nebankovní instituce poskytují, jsou vhodné téměř pro každého. Využít je mohou studenti, zaměstnaní a často je využívána jako půjčka pro nezaměstnané. Právě nezaměstnaní totiž většinou nemají šanci získat půjčku u banky. U některých typů půjček je nutné, abyste nebyli evidováni v registru dlužníků.

Proč si vzít rychlou půjčku?

K vyřízení rychlé půjčky není potřeba téměř nic. Stačí vlastně vaše základní údaje — jako je jméno, rodné číslo a trvalé bydliště a půjčka vám bude poskytnuta. Nečeká vás ani složité vyplňování formulářů. Rychlá půjčka je tak velmi jednoduchou cestou, jak rychle získat potřebné peníze. Pokud je potřebujete, rozhodně se nebojte o tuto půjčku požádat. Můžete díky ní vyřešit rychle své problémy.

zdroj fotografií: FreeDigitalPhotos.net

Tisk článku - Poslat článek - (1387 zobrazení)
Redakce | | | ISSN 1213-9335 | © 2005 Developed by terc.cz