WebNews.cz - počítače, komunikace, mobily, internet, finance

Mapa serveru | Administrace

Amazon se chystá zpřístupnit svůj AppStore téměř v každé zemi na světě

Michal Terč - Profil - 20.04.2013
Amazon se chystá svůj AppStore pro Android zpřístupnit globálně po celém světě. Společnost oznámila, že v příštích měsících budou moci uživatelé v 200 zemích začít stahovat aplikace z Amazon Appstore a vývojáři budou moct distribuovat své aplikace i do těchto zemí.

Pokud se vám zdá toto číslo příliš vysoké, také je to proto, že pouze 193 zemí je zastoupených v Organizaci spojených národů. Jsou ale některé další státy, které nejsou plnoprávnými členy, a mnoho států, u nichž není uznávána úplná svrchovanost.

Amazon AppStore

Wikipedia má seznam 206 suverénních států, který podle všeho zahrnuje nejméně šest míst, které by neměl Amazon Appstore pokrývat. Ale je to trochu matoucí, protože stejně téměř kdekoliv na světě Amazon plánuje umožnit stahovat aplikace pro váš Android telefon nebo tablet.

Amazon asi doufá, že uživatelé ocení, že se zařízením Amazon Kindle Fire je AppStore přístupný pro skoro každého uživatele zařízení se systémem Android ... dokonce i v zemích, která nejsou plně podporovány oficiálním Google Play Store - nyní si totiž můžete stáhnout placené aplikace z Google Play pouze asi ve 129 zemích.

Amazon AppSstore nemá tolik aplikací jako Google Play Store, ale je to asi nejlépe zásobené tržiště Android aplikací mimo oficiální Google Store.

Tisk článku - Poslat článek - (1649 zobrazení)
Redakce | | | ISSN 1213-9335 | © 2005 Developed by terc.cz