WebNews.cz - počítače, komunikace, mobily, internet, finance

Mapa serveru | Administrace

Ženy se mění ve šťastné

Michal Terč - Profil - 30.03.2013
Právě v těchto dnech se v Česku objevil velmi netradiční způsob, který přivádí ženy ke štěstí. Ač to může znít lacině, opak je pravdou.

Praha – Právě v těchto dnech se v Česku objevil velmi netradiční způsob, který přivádí ženy ke štěstí. Ač to může znít lacině, opak je pravdou. Jedná se totiž o propracovaný systematický video-trénink přes internet, díky kterému ženy mohou dosáhnout hravě své vysněné váhy a vytvarovat svou postavu do ideálních rysů. Získají totiž přesně ty znalosti, které k dosažení tohoto cíle potřebují. Žádné magické pilulky ani další typy super zázračných diet.

Za celým projektem s názvem Hubnutí Hrou stojí Lucka, která si vším dříve prošla. A právě proto, že zjistila jak velmi těžké je opravdu zhubnout a následně cílový stav udržet, rozhodla se pomoci ostatním ženám ke štěstí právě skrze sdílení znalostí, které za léta praxe načerpala. Vyzkoušela vše nejdříve v testovací fázi na svých kamarádkách a až si byla 100% jistá, že ženy dosáhnou chtěných výsledků, rozhodla se to tajemství odhalit veřejnosti právě formou praktického video-tréninku, aby se mohl dostat opravdu všem, kdo se sebou chce něco udělat a změnit svůj život.

Jste-li žena a patříte-li mezi 55% české populace s nadváhou, máte tak nestrannou možnost do hloubky porozumět svém tělu a dosáhnout chtěných výsledků v krátkém čase. Chcete-li tedy dosáhnout vysněné postavy, váze či mírám, máme pro Vás dobrou zprávu. Jediné, co je pro to třeba udělat, je vstoupit do bezplatného tréninku hubnutí zde. Stačí jen zadat své jméno a e-mail a sledovat výuková videa. A když se Vám to nebude líbit, jednoduše se odhlásíte. Nic neriskujete. Můžete jen získat.

Jako bonus dostanete zdarma ke stažení ebook 10 největších mýtů o hubnutí (má cca. 25 stránek).

468x60.png

Tisk článku - Poslat článek - (1211 zobrazení)
Redakce | | | ISSN 1213-9335 | © 2005 Developed by terc.cz