WebNews.cz - počítače, komunikace, mobily, internet, finance

Mapa serveru | Administrace

Samsung HomeSync 1TB je nový media server založený na Androidu

Michal Terč - Profil - 26.02.2013
Samsung vyrábí telefony, tablety a televizory, které umožňují spouštět aplikace (widgety). Nyní společnost nabízí také set-top-box, který může přivést Android aplikace přímo do vašeho televizoru včetně spouštění streamovaného obsahu nebo synchronizace dat mezi zařízeními.

Zařízení se jmenuje Samsung HomeSync a je to domácí media server s dvoujádrovým procesorem o rychlosti 1,7 GHz, pamětí 1 GB RAM, SSD diskem 8 GB a pevným diskem 1 TB. Uvedení na trh v některých zemích se očekává začátkem dubna 2013.

Media server Samsung HomeSync

Přístroj je vybaven Wi-Fi, Bluetooth a Ethernet podporou, má 2 porty USB 3.0 pro připojení periferních zařízení, microUSB port pro připojení k PC a HDMI výstup pro připojení k televizoru nebo monitoru.

Uvnitř HomeSync běží software založený na Google Android Jelly Bean, což znamená, že jej můžete použít pro sledování filmů z pevného disku nebo streamování videa z YouTube a mnoho dalšího. Dále zahrnuje přístup k obchodu Google Play, které vám umožní si stáhnout další aplikace, jako je Netflix nebo Vudu, a změní HomeSync na opravdu silné multimediální centrum pro váš televizor.

Samsung říká, že je možné také propojit až 8 účtů na HomeSync, takže můžete synchronizovat data mezi vašimi zařízeními nebo přistupovat ke sdílenému nebo soukromému úložišti. Jinými slovy, můžete si svoji hudbu a sbírku filmů uložit na HomeSync na 1TB pevný disk a nechat ji používat celou vaší rodinu včetně přístupu z telefonů a možnosti omezení dat pro každého uživatele.

Samsung zatím nezveřejnil, kolik bude HomeSync stát.

Tisk článku - Poslat článek - Zdroj článku - (1728 zobrazení)
Redakce | | | ISSN 1213-9335 | © 2005 Developed by terc.cz