WebNews.cz - počítače, komunikace, mobily, internet, finance

Mapa serveru | Administrace

Jak zajistit kvalitní servis PC?

Michal Terč - Profil - 13.01.2013
Každý, kdo pracuje na počítači nebo ho denně používá, třeba jen pro zábavu, chce, aby jeho stroj pracoval tak, jak má. Bohužel tomu ale často tak není. Počítače jsou stejně jako vše ostatní pouze spotřební věc, takže se často opotřebovávají a zpomalují. Právě v tuto chvíli přichází na řadu servis. Kvalitní servis může počítači vrátit ztracenou sílu. Jak ale poznat kvalitu a na koho se obrátit?

Nespoléhejte na souseda

PC crashPokud máte s počítačem problémy, nejčastěji asi budete hledat pomoc u kamarádů. Dejte si ale dobrý pozor. Rádoby odborníků na počítače se to nyní jen hemží. Mohli byste také pěkně naletět. Pokud víte, že váš „opravář“ kamarád je opravdový profík, bez problémů mu svůj stroj svěřte. Jestliže ale máte jakékoliv pochyby (což je jistě dobré znamení) svěřte svůj stroj do rukou odborné firmy. V tomto případě budete mít jistotu, že počítač prohlédne profesionál, který si s daným problémem bude vědět rady.

Záruka kvalita opravy

Kvalifikovaný servis PC provádí v současné době mnoho specializovaných firem. Kvalitní servis nabízí například ABAX servisní centrum s.r.o. Tato společnost pokrývá celou Českou republiku, a pokud si u nich servis počítače objednáte, nebudete muset ani vycházet z domu. Stačí na jejich oficiálních stránkách vyplnit kontaktní formulář, společnost ABAX vyšle kurýra, který si poškozený počítač vyzvedne přímo u vás doma. Po opravě vám počítač opět dovezou až domů. Výhodou servisu u této společnosti jsou i velmi nízké ceny a také rychlost vyřízení opravy. Servis provádí standardně v servisním centru, ale za příplatek ho mohou provést přímo i u vás doma.

O data se nemusíte bát

Kromě kvalifikované opravy a servisu patří mezi služby ABAX servisní centrum s.r.o. i obnova smazaných dat. Počítač je nejprve podroben detailní diagnostice, na základě které je možné určit, do jaké míry jsou data poškozena a samozřejmě i to, jak je bude možné zachránit. Obnova dat není jednoduchý proces, proto vyžaduje opravdové profesionály. Pokud ji tedy potřebujete, rozhodně nespoléhejte na výkon nějakého „kamaráda od vedle“, ale obraťte se na odborníky. Výhodou je, že ABAX nabízí tuto službu k servisu pc zdarma.

Opravy notebooků nemusí být složité

Kromě servisu a oprav běžných pc nabízí ABAX servisní centrum i stejné služby pro notebooky. Společnost provádí opravy notebooků většiny značek, které jsou dostupné na českém trhu. Umí si ovšem poradit i s notebooky značek, které byly zakoupeny v EU nebo i v jiných zemích světa. Společnost ABAX si umí poradit i v případě, pokud je notebook starší výroby a není do něj možné sehnat originální náhradní díly. Vždy najdou řešení. Pokud potřebujete servis pc či jiné počítačové techniky a chcete mít jistotu, že výsledek bude opravdu kvalitní, obraťte se na profesionály v tomto oboru.

Tisk článku - Poslat článek - (1292 zobrazení)
Redakce | | | ISSN 1213-9335 | © 2005 Developed by terc.cz