WebNews.cz - počítače, komunikace, mobily, internet, finance

Mapa serveru | Administrace

Příští modely tabletů od Amazonu by mohly začínat na ceně 169 dolarů

Michal Terč - Profil - 06.04.2012
Amazon připravuje v tomto roce vydání čtyř nových modelů tabletů, kde by nejlevnější model mohl stát pouhých 169 dolarů.

Jak jsme již uvedli, očekává se vydání dvou nových tabletů s displejem 7 palců a jednoho s velikostí displeje 8,9 palců. Server DigiTimes však uvádí, že 8,9 palcový model není zatím jistý, ale budou vydány určitě dva 7 palcové tablety a jeden model s 10,1 palcovým displejem.

Pokud si ale dáte tyto zvěsti dohromady, tak to vypadá, že bychom mohli očekávat 7 palcový tablet podobný stávajícímu Kindle Fire za cenu 169 dolarů, a další 7 palcový model s vyšším rozlišením 1280 x 800 bodů na displeji za cenu o něco vyšší. Cena dalšího modelu s displejem 10,1 palců se očekává něco mezi 249 a 299 dolarů.

 Amazon Kindle Fire

Tablety Amazon Kindle Fire jsou navrženy pro kozumování digitální hudby, filmů a aplikací, které nabízí Amazon podobně, jako elektronické čtečky Kindle pro elektronické knihy. Amazon chce zákazníkům poskytnout zařízení pro přístup k obsahu a nasměrovat je tak, aby lidé utráceli více peněz za digitální zboží.

To je důvod, proč jsou Amazon Kindle produkty obvykle cenově mnohem níže, než tablety Android nebo eBook čtečky od konkurence. Amazon si může dovolit přijít o peníze na hardwaru za předpokladu, že uživatelé budou více utrácet za software a digitální obsah.

Tisk článku - Poslat článek - (1386 zobrazení)
Redakce | | | ISSN 1213-9335 | © 2005 Developed by terc.cz