WebNews.cz - počítače, komunikace, mobily, internet, finance

Mapa serveru | Administrace

Aktualizace softwaru pro Amazon Kindle Fire zlepší výkon a zvýší bezpečnost

Michal Terč - Profil - 14.12.2011
Amazon tvrdí, že ještě před koncem roku uvede na trh nový update softwaru pro Kindle Fire. New York Times píšou, že nový software nabídne lepší výkon, zlepší multitouch navigaci a umožní upravit seznam naposledy použitých položek, které se objeví na domovské obrazovce.

Nyní totiž neexistuje žádný způsob, jak upravit seznam posledně použitých aplikací, knih, hudby, filmů a navštívených webových stránek. Jinými slovy, pokud používá váš Kindle Fire více lidí, můžou snadno vidět vaši historii surfování apod. Update nabídne uživatelům trochu víc soukromí spolu se zlepšením výkonu.

Nový tablet Amazon Kindle Fire

Amazon jednu aktualizaci softwaru uvolnil od doby, co se začal minulý měsíc prodávat tablet Kindle Fire. Aktualizace systému se provedla automaticky bez zásahu uživatele tak, že většina lidí ji ani nemusí zaznamenat, pokud je zařízení připojeno k síti WiFi.

Samozřejmě, aktualizace softwaru nemůže nic udělat pro zlepšení hardware. Pokud hledáte pro zařízení s větším displejem, fyzickým ovládáním hlasitosti nebo včetně kamery, žádný update softwaru Kindle Fire nevylepší.

Článek v New York Times naznačuje, že mnoho prvních zákazníků, kteří zakoupili Kindle Fire, vyjadřuje v on-line recenzích lítost nad koupí - lze ale předpokládat, že přinejmenším někteří z nich nevěděli, co si kupují. Je totiž těžké porovnávat Kindle Fire za 199 dolarů a Apple iPad nebo Android tablet za 500 dolarů. Kindle Fire je totiž primárně navržen pro práci s digitální hudbou, filmy, knihami a aplikacemi Amazonu. Pokud ale očekáváte možnosti zařízení za 500 dolarů u zařízení za 200 dolarů, budete pravděpodobně zklamáni.

Tisk článku - Poslat článek - (1236 zobrazení)
Redakce | | | ISSN 1213-9335 | © 2005 Developed by terc.cz