WebNews.cz - počítače, komunikace, mobily, internet, finance

Mapa serveru | Administrace

Jak dostat do tabletu Amazon Kindle Fire standardní Android Market

Michal Terč - Profil - 24.11.2011
Pokud nechcete přímo provést "root" tabletu Kindle Fire a odemknout zakázané funkce, existuje ještě možnost pouhého doinstalování standardního Android Marketu pro instalaci dalších aplikací.

Amazon Kindle Fire může vypadat pouze jako tablet určený pro přístup k aplikacím, hudbě, filmům, knihám a časopisům pouze od Amazonu. Pod kapotou je to ale stále Android tablet, což znamená, že může spustit většinu aplikací určených pro Android 2.3 a výše. A již se ukázalo, jak je velmi snadná instalace většiny z nich.

Většina uživatelů bude pravděpodobně spokojena se standardním Amazon AppStore, který nabízí více jak 20 000 aplikací. Existují ale další stovky tisíc aplikací pro Android, a pokud hledáte zrovna aplikaci, kterou Amazon nenabízí, může být její instalace jednodušší, než si myslíte.

Server Liliputing zveřejnil postupy pro root tabletu Kindle Fire, instalaci aplikací třetích stran a instalaci Android Market. Při instalaci standardního Android marketu máte možnost dále doinstalovat i všechny chybějící Google aplikace (Gmail apod.).

 

Tisk článku - Poslat článek - (3490 zobrazení)
Redakce | | | ISSN 1213-9335 | © 2005 Developed by terc.cz