WebNews.cz - počítače, komunikace, mobily, internet, finance

Mapa serveru | Administrace

Předprodejní čísla naznačují velký úspěch tabletu Amazon Kindle Fire

Michal Terč - Profil - 08.10.2011
Šest týdnů před tím, než půjde Amazon Kindle Fire oficiálně do prodeje za 199 dolarů, naznačují předprodejní čísla, že půjde o úspěšnější uvedení na trh než měl tablet iPad.

Server Cult of Android získal z ověřených zdrojů v Seattlu exkluzivní screenshoty z interního systému Amazon pro řízení zásob Alaska (Availability Lookup and SKU Aggregator). Tyto zveřejněné screenshoty ukazují, že objednávky tabletu Kindle Fire se systémem Android rostou v průměru o více než 2 000 kusů za hodinu, nebo-li o více než 50 000 denně.

Předobjednávky tabletu Amazon Kindle Fire

Během pěti dnů od představení Kindle Fire na svých oficiálních stránkách získal Amazon více než 250 000 předobjednávek tabletu. Pokud se úroveň poptávky spotřebitelů po Kindle Fire udrží, bude mít Amazon 2 500 000 předobjednávek na zařízení ještě před tím, než se tablet začne 15. listopadu oficiálně prodávat.

Tato čísla naznačují, že uvedení Kindle Fire na trh bude pravděpodobně neúspěšnější v historii tabletů a porazí i oba konkurenční produkty iPad a iPad 2 v prvním měsíci jejich prodeje.

Tisk článku - Poslat článek - (1296 zobrazení)
Redakce | | | ISSN 1213-9335 | © 2005 Developed by terc.cz