WebNews.cz - počítače, komunikace, mobily, internet, finance

Mapa serveru | Administrace

Amazon Kindle tablet - stane se také takovým hitem?

Michal Terč - Profil - 08.09.2011
Na konci září se můžeme těšit na nový Amazon Kindle tablet za velmi příznivou cenu 250 dolarů. Stane se také takovým prodejním hitem, jako byla předchozí čtečka Amazon Kindle?

Amazon brzy uvolní novou čtečku Amazon Kindle, která bude tentokrát ve formě tabletu. Amazon Kindle tablet bude mít jako operační systém Android, který bude pravděpodobně graficky upravený a s přímým přístupem ke službám Amazonu jako je hudební/filmový přehrávač Amazon Cloud Player, obchod s knihami a vlastní obchod s aplikacemi.

Amazon Kindle tablet

Tablet bude osazen 7" kapacitním dotykovým displejem s podporou multi-touch. Bude to také první Kindle s plně barevným displejem včetně podsvícení. Tablet bude mít také podporu WiFi, bude pravděpodobně osazen pouze interní paměti o velikosti 6 GB a nebude mít zabudovanou kameru.

Amazon se chystá tuto verzi tabletu představit do konce září a začít prodávat do konce roku za lákavou cenu 250 dolarů, aby ještě stihnul předvánoční trh. Pokud bude tablet úspěšný, bude Amazon chystat na příští rok druhou verzi s desetipalcovým displejem.

Tisk článku - Poslat článek - (1448 zobrazení)
Redakce | | | ISSN 1213-9335 | © 2005 Developed by terc.cz