WebNews.cz - počítače, komunikace, mobily, internet, finance

Mapa serveru | Administrace

Moneybookers už je tady česky!

Michal Terč - Profil - 16.12.2006
Moneybookers je dalším platebním systémem, který umožňuje bezpečné placení kartou na internetu a který je oficiálně dostupný i pro uživatele z ČR s veškerou uživatelskou podporou. Od tohoto týdne nabízí portál i uživatelské rozhraní v češtině!

Moneybookers.comPlatební systém Moneybookers je internetová elektronická peněženka, kterou je možné využít pro on-line platby na internetu nebo převody peněz mezi státy a lidmi na celém světě. Od tohoto týdne nabízí portál i uživatelské rozhraní v češtině! Použitá čeština je sice trochu kostrbatá, ale díky za ní. Podrobný návod k registraci a založení Moneybookers účtu naleznete v tomto článku.

Následuje text oznámení rozesílaného stávajícím uživatelům.


Moneybookers už je tady česky!

 

Vážení(á) xxx,

Právě nastartovala česká verze našich webových stránek moneybookers.com, abychom vylepšili naše služby pro česky hovořící zákazníky.

Jestli je tato aplikace pro Vás a Vy dáváte přednost Moneybookers v češtině, prosím, postupujte následovně:

1. Jděte na webové stránky Moneybookers. Jestli se Vám neotevřou v češtině, klikněte na českou vlajku nahoře v levém rohu. Jestli tam českou vlajku nevidíte, vyhoďte do koše vyrovnávací paměť Vašeho browseru a znovu otevřete stránku.
2. Když se přihlásíte do Vašeho účtu, jděte do 'Můj účet' > 'profil', vyberte 'Čeština' za jazyk, který preferujete a zmáčkněte tlačítko 'potvrdit' na téže stránce.

Moneybookers jako rychlý, bezpečný a levný způsob platby je opět o krok vpředu jako evropský systém služeb pro emailové platby…

 

Tisk článku - Poslat článek - (5296 zobrazení)
Redakce | | | ISSN 1213-9335 | © 2005 Developed by terc.cz