WebNews.cz - počítače, komunikace, mobily, internet, finance

Mapa serveru | Administrace

Služby pro registrované uživatele

Michal Terč - Profil - 20.10.2005
Uživatelé registrovaní na serveru WebNews.cz mohou zadávat výměnné reklamní kampaně a vkládat vlastní odkazy do katalogu odkazů.

Pokud se zaregistrujete na serveru WebNews.cz, máte možnost zadání výměnné reklamní kampaně na tomto serveru nebo přidání vlastních odkazů do katalogu odkazů.

Výměnné reklamní kampaně

Výměnna probíhá v poměru 1:1 pro reklamu stejného formátu. Po přihlášení můžete v členské sekci zadat vlastní výměnnou kampaň (modul Reklamní systém). Po jejím schválení se začne reklama na tomto serveru zobrazovat, pokud budete mít dostatečný počet kreditů za zobrazování naší reklamy na vašem serveru. V členské sekci naleznete reklamní kódy pro umístění na svoje stránky (ikonka Kódy bannerů ve správě kampaní) a statistiku vašich reklamních kampaní. Vyhrazujeme si právo na odmítnutí kampaně bez udání důvodu. Dále budou zrušeny kampaně, u nichž bude podezření na neseriózní nebo podvodné generování zobrazení naší reklamy.

Přidání odkazu do katalogu

Další možností, kterou má standardně každý registrovaný uživatel, je přidávání odkazů do katalogu odkazů na tomto serveru. Po přihlášení můžete v členské sekci přidat vlastní odkazy  (modul Katalog odkazů). Po jejich schválení se začnou odkazy v katalogu zobrazovat. V členské sekci můžete také sledovat statistiku svých odkazů. Vyhrazujeme si právo na odmítnutí odkazu bez udání důvodu (většinou jde o odkazy na servery, které nesplňují minimální kvalitativní požadavky nebo mají pochybný nebo nelegální obsah).

Tisk článku - Poslat článek - (3607 zobrazení)
Redakce | | | ISSN 1213-9335 | © 2005 Developed by terc.cz