WebNews.cz - počítače, komunikace, mobily, internet, finance

Mapa serveru | Administrace
   

Katalog odkazů » Finance a bankovnictví » Pojištění

Doporučené odkazy

Penzijní připojištění
Uzavřete penzijní připojištění on-line na těchto stránkách. Vyberte penzijní fondy a proveďte srovnání, najděte ten pravý, vyplňte dotazník a odešlete. Rychle výhodně a bez problémů. Se státním příspěvkem, který nám umožní zajistit se na stáří.

pojisteniprokazdeho.cz
Nezávislý pojišťovací a finanční poradce, poskytujeme makléřské služby v oblasti pojištění osob, podnikatelů, průmyslu, vozidel a dalších pojišťovacích produktů. Nabízíme zcela nezaujatý pohled na to, který pojišťovací produkt je pro Vás nejvhodnější.

Havarijní pojištění
Uzavřete on-line pojištění havarijní vozidel levněji a z pohodlí domova. Získáte kalkulace a srovnání jednotlivých typů havarijního pojištění. Kalkulačka provede porovnání a vy obdržíte levnější sazbu pro vaše vozidlo během několika minut.

Povinné ručení
Nabízíme porovnání a výběr nejlevnějšího povinného ručení šitého na míru právě pro Vás. Nabídka porovnání z 12ti poskytovatelů povinného ručení v České republice. Porovnejte si ceny povinného ručení on-line a neplaťte víc než musíte.

Odkazy

Marie Justrová - zprostředkování pojištění
Źivotní pojištění, pojištění majetku, podnikatelů, havarijní pojištění, povinné ručení, penzjiní připojištění, stavební spoření apod.

Vzory smluv zdarma ke stažení.
Vzory smluv volně ke stažení. Rozsáhlá databáze vzorů smluv, žádostí, oznámení, řízení a dalších právních dokumentů od zkušených právníků.

Zdravotní a cestovní pojištění
Pojišťovna VZP Vám nabízí zdravotní a cestovní pojištění. Uzavřete-li cestovní pojištění online na našich stránkách, získáte slevu. Cestovní pojištění zahrnuje komplexní péči v rozsahu českého veřejného zdravotního pojištění.

Finance a online prodej
Blog na téma peníze a jejich vývoj, finanční situace a online prodej. Najdete zde taky rady a tipy ohledně financí.

Sprint pojištění
Hledáte co nejlevnější povinné ručení? Nechce se Vám ručně procházet stovky nabídek nejrůznějších pojišťoven?Hledáte co nejlevnější povinné ručení? Nechce se Vám ručně procházet stovky nabídek nejrůznějších pojišťoven? Vyzkoušejte naše jednoduché porovnán

Havarijní pojištění a pojištění vozidel
Váš automobil si zaslouží pojištění vozidel, které samo o sobě vyřeší mnoho problémů. Ve spojení s havarijním pojištěním tak získáte jistotu na českých silnicích a nejen tam.

Havarijní pojištění, porovnání a sjednání online.
Kalkulačka havarijního pojištění vypočte a porovná havarijní pojištění v několika variantách a umožní uzavření návrhu online.

Penzijní připojištění
Penzijní připojištění je určitá forma spoření se státním příspěvkem. Jde o možnost zajištění ve stáří. Jde o velice výhodnou možnost spoření, jelikož stát sám na tento druh přidává své prostředky v závislosti na finanční účasti dané osoby.

Activum - pojištění firmy, pojištění podnikatelů
Makléřská pojišťovací společnost Activum nabízí zprostředkování pojištění firmy, pojištění podnikatelů; pojištění automobilu; pojištění rodinných domů a domácností, pojištění chat a chalup; životní pojištění, důchodové pojištění.

Cestovní pojištění
Plánujete cestu do zahraničí a chcete mít jistotu bezpečí? Cestovní pojištění vám zabezpečí úhradu léčebných výloh v případě úrazu či nemoci. Cestovní pojištění nabízí i mnoho jiných užitečných připojištění, které vám zajistí ochranu a pomoc.

Cestovní pojištění
Komerční cestovní pojištění nám v případě vzniku pojistné události pomůže pokrýt náklady s ní spojené. Ať už jsou to náklady na poskytnutí první pomoci, ošetření ve zdravotním zařízení nebo nutná hospitalizace v nemocnici v zahraničí.

Dětské pojištění sluníčko
Uzavírám Dětské pojištění Sluníčko. Jako zástupce České pojišťovny vám ráda pomohu vybrat ideální skladbu pojištění a uzavřít smlouvu. Napište nebo si zavolejte pro více informací.

Havarijní pojištění
Havarijní pojištění slouží k ochraně vozidla před škodami způsobenými živly nebo vzniklými v důsledku havárie, odcizení či neoprávněného užití vozidla. Můžete získat dárek ke 100. výročí pojišťování vozidel ČP, a.s.

Havarijní pojištění - porovnání.
Havarijní pojištění pro osobní vozidla - unikátní porovnání cen . Havarijní pojištění - sjednání pojištění online.

Havarijní pojištění srovnání
Havarijní pojištění není ze zákona povinné, ale doporučuje se ho mít uzavřené zejména u dražších vozů. Nikdy nevíte co se stane. Srovnejte si u nás havarijní pojištění a ušetřete peníze.

Havarijní pojištění vozidel.
Informace o havarijním pojištění, správném výběru a jeho sjednání. Možnost srovnání a uzavření pojištění online.

Havarijní pojištění-kalkulace a porovnání havarijního pojištění online
Vše o havarijním pojištění a povinném ručení. Informace, porovnání až 14-ti pojišťoven, uzavření online.

iPojištění.cz | Nejlevnější povinné ručení online
Ušetřete až 60 % z ceny povinného ručení ještě dnes. Porovnejte si nabídky nejvýznamnějších pojišťoven v ČR a sami si vyberte nejvýhodnější pojištění.

Kooperativa povinné ručení
Nejlevnější povinné ručení Kooperativa můžete uzavřít online prostřednictvím této aplikace, kterou provozuje poradenská firma Financier, s.r.o. Bez nutnosti osobních návštěv si můžete i vy snížit částku, kterou platíte na povinné ručeníKooperativa.

Levné havarijní pojištění
Havarijní pojištění je druh pojistky, která je určena výhradně pro nejrůznější druhy a typy motorových vozidel.

Netfinance-cestovní pojištění.
Kalkulačka cestovního pojištění umožní porovnat nabídky cestovního pojištění od několika pojišťoven a sjednat vámi vybraný produkt online.

O povinném ručení a havarijním pojištění.
Zákonné pojištění automobilů je povinností každého řidiče. Zjistěte, jak se co nejjednodušeji pojistit a ještě k tomu výhodně.

Online pojištění
Stránka obsahuje podrobné informace ohledně občanského pojištění. Porovnání všech produktů a pojišťoven na trhu. Možnost porovnání pojištění online, výběr z největší nabídky a služeb na internetu. Vše lze sjednat online.

Pojistenadomacnost.cz - informační web
Informační web o pojištění domácnosti a o všem, co s tím souvisí – co se dá pojistit, jaké jsou pojistná rizika, jaké jsou zhruba výše pojistého a mnohem více informací na Pojistenadomacnost.cz.

Pojištění domácnosti
Pojištění on-line a porovnání ceny pojištění domácnosti. Srovnání u Generali, ČSOB, Česká pojišťovna, Kooperativa, Allianz a dalších s kalkulačkou na webu. Vyplňte dotazník a uzavřete pojištění domácnosti se slevou.

Pojištění domácnosti
Pojištění domácnosti je vhodné pro všechny vlastníky nemovitostí. Pojištění domácnosti se vztahuje k poškození havárií, živelnou pohromou, vandalismem a krádeží.

Pojištění domácnosti kalkulačka
V poslední době již takřka nikdo neřeší otázku, zda sjednat pojištění domácnosti, ale dotazy a otázky klientů směřují spíše na to, jak zjistit cenu pojištění rychle a přitom pravdivě.

Pojištění domácnosti online.
Komplexní informace o možnostech pojištění domácnosti a jejich druzích. Možnost porovnání a sjednání online.

Pojištění Generali.cz
Komplexní nabídka všech typů pojištění – životní pojištění, pojištění motorových vozidel, pojištění majetku, odpovědnosti či průmyslových rizik. On-line sjednání cestovního pojištění a povinné ručení se slevou za sjednání přes internet.

Pojištění nemovitosti
Kalkulace pojištění nemovitosti, rodinného domu, bytového domu a porovnání ceny. Srovnání pojišťoven: hvp, kooperativa, čs, čsob, uniqa a dalších. Vyplňte dotazník a získejte slevu. Kalkulačka a výpočet on-line.

Pojištění odpovědnosti
Pojištění odpovědnosti poskytuje pojištěnému ochranu v případě, že způsobil jiné osobě nebo subjektu škodu, za kterou nese odpovědnost a kterou je povinen uhradit. Jedná se tedy o pojištění občanské odpovědnosti.

Pojištění online
Všechno co jste potřebovali vědět o pojištění. Sazby, produkty, porovnání online. Největší výběr na internetu. Nejrychlejší cesta k vašemu pojištění.

Pojištění online - makléřství
Stránky o pojišťovacích produktech. Porovnání, sjednání online.

Pojištění v ČR
Sjednání pojištění kompletně online. Z pohodlí domova sjednáte úrazové pojištění, investiční životní pojištění, penzijní připojištění nebo stavební spoření, a to jak u dětí, tak dospělých osob. Zdarma nabízíme poradenství a služby s pojištěním spojené.

Pojištění vozidel
Pojištění motorových vozidel a povinné ručení online. Přehledné srovnání a výběr pojištění, asistenční služby, povinná výbava vozidel, postup při změně pojišťovny, limity krytí a další užitečné informace.

Pojištění vozidel
Vozidel každoročně přibývá stejně, jako přibývá dopravních nehod. Proto ke každému vozidlu patří také pojištění. Těch je v dnešní době celá řada, ať havarijních pojištění, nebo zákonných pojištění vozidel.

Pojištění vozidel - Kryštof
Největší výběr pojištění vozidel, konkurenční porovnání pojištění, sjednání pojištění vozidel přes internet, upozornění na ukončení platnosti STK na Vašem vozidle

Pojištění vozidel Defend Gap
Defend Gap je pojistný produkt, který Vám garantuje vyplacení finančního rozdílu mezi kupní cenou vozu a plněním pojišťovny z havarijního pojištění.

Pojišťovny online
Na těchto stránkách najdete veškeré informace ohledně největších pojišťoven na českém trhu. Základní informace, nabídka produktů a možnost sjednání.

Porovnání povinného ručení
Porovnání povinného ručení online, rady jak na povinném ručení ušetřit.

Povinné Ručení
Články o povinném ručení na jednom místě. Syndikace z vícero zdrojů pro snadnou orientaci v novinkách a zprávách o povinném ručení.

Povinné ručení
Povinností každého majitele osobního vozu je sjednání povinného ručení. Zajistíte si tak pojistnou ochranu škody, kterou můžete svým automobilem napáchat.

Povinné ručení
Povinné ručení motorových vozidel online. Přehledné srovnání pojišťoven v ČR, cenová kalkulace zdarma a užitečné tipy na snížení výše pojistného. Snižte náklady na provoz svého automobilu o několik desítek procent. Snadno, rychle, přehledně.

Povinné ručení - Kryštof
Nabízíme povinné ručení všech pojišťoven. Jednoduchými kroky získáte tu nejlepší cenu! Za sjednání pojištění online na našich stránkách získáte u vybraných pojišťoven slevy na povinné ručení.

Povinné ručení 2010 od Direct
Sjednejte si výhodné povinné ručení pro rok 2010, pohodlně a rychle. Dokladem, že máte na rok 2010 povinné ručení, je tzv. zelená karta.

Povinné ručení 24.cz-porovnání a kalkulace povinného ručení online
Vše o povinném ručení a havarijním pojištění. Informace, porovnání až 13-ti pojišťoven, uzavření online.

Povinné ručení a havarijní pojištění
Porovnejte si povinné ručení a havarijní pojištění online během pár vteřin. Srovnání: ČPP a ČP, Axa, Allianz, Kooperativa, Slavia Fix,Direkt, Triglav, Uniqa, ČSOB, Kooperatviva pojišťovna, forum a kalkulačka.

Povinné ručení a havarijní pojištění vozidel.
Povinné ručení- porovnání cen povinného ručení všech pojišťoven. Porovnání 13 pojišťoven a více než 30 nabídek povinného ručení. Možnost online sjednání povinného ručení s platností pojištění následující den. Havarijní pojištění- srovnání cen.

Povinné ručení havarijní pojištění
Poskytujeme informace o tom, kde sehnat nejlepší povinné a havarijmí pojištění.

Povinné ručení informace o hypotékách
Vzhledem k finanční krizi, která zasáhla celý svět a znamenala nárůst cenové hladiny téměř všech produktů a služeb, také povinné ručení pro rok 2010 zaznamenalo zvýšení sazeb v cenících povinného ručení.

Odkazy 1 - 50 z 71 celkem | Další odkazy

Redakce | | | ISSN 1213-9335 | © 2005 Developed by terc.cz