WebNews.cz - počítače, komunikace, mobily, internet, finance

Mapa serveru | Administrace
   

Katalog odkazů » Finance a bankovnictví » Daně

Odkazy

Daně & Účetnictví aktuálně
Denní zpravodajství ze světa daní a účetnictví. Upozornění na daňové a účetní povinnosti + podrobný daňový kalendář. Poradenský servis. Adresář finančních úřadů. Sazby ČNB. Anotace Sbírky zákonů.

Accounting ON-LINE,s.r.o.
Vedení účetnictví,daňové evidence,účetní poradenství

BV CONSULTING, s.r.o. Založení společností na klíč, ready made firmy (shelf companies)
V nejkatší lhůtě zajistíme založení obchodní společnosti, nabídneme hotovou firmu (ready made company), změny společenské smlouvy nebo zakladatelské listiny, změnu adresy sídla, připravíme návrh zápis na změn do obchodního rejstříku

Daně a daňová přiznání
Daně a daňová přiznání za tento i minulý rok, výpočet daně, formuláře daňových přiznání, mzdová kalkulačka, finanční úřady, zákon o daních z příjmů, DPH, daň z nemovitostí a další daňové zákony.

Daňové plánování služby
Daňové plánování služby je jednou z metod, kterou využívají především podnikatelé. Rádi Vám pomůžeme. Daňové plánování služby je tu pro Vás. Vše budete mít včas a správně vyřízené!

FinPro s.r.o. – Účetnictví a mzdy
Vedení účetnictví podnikatelů (PO i FO), příspěvkových organizací, SVJ a jiných organizací. Zpracováváme mzdy a personální agendu. Vysoká kvalita poskytovaných služeb, za přijatelné ceny. Zkušenosti od roku 1994. Poctivost, pečlivost, diskrétnost.

H&S Consulting s.r.o.
Činnosť ekonomických a organizačných poradcov, Vedenie účtovníctva, Poradenská a konzultačná činnosť v oblasti softwéru, Účtovné poradenstvo, danove poradenstvo na zaklade licencie danoveho poradcu.

Ing. Daniel Kunc, daňový poradce
Běžné daňové poradenství, posouzení specifických transakcí, daňové plánování, daňové due diligence, sestavení nebo kontrola přiznání k dani, zastupování klienta při jednání s finančním úřadem, semináře k daňové problematice.

AA mzdy - zpracování mezd
MZDY a ZPRACOVÁNÍ MEZD, externí mzdová účtárna. Nabízíme mzdové účetnictví,mzdovou agendu,mzdové poradenství a mzdový servis (e-mzdy),dálkové zpracování mezd (outsourcing), program MZDY,školení na mzdy,servis mezd, hot-line na mzdy.Více na www.AAMZDY.cz

Odklad daně on-line
Vedení danové evidence a účetnictví. Danové a účetní poradenství ve firmách. Zpracování danových příznání. Odklad daně on-line.

Vedení účetnictví Brno
V centru Brna pořádáme vzdělávací kurzy účetnictví, zpracování mezd, základů podnikání. Kurzy jsou akreditované MŠMT. Nabízíme také outsourcing zpracování jednoduchého i podvojného účetnictví pro fyzické i právnické osoby z Brna.

windows data recovery
Data recovery is free Used for extracting all lost files like images, songs, videos, documents etc files from your memory card Completely damaged.

Odkazy 1 - 12 z 12 celkem

Redakce | | | ISSN 1213-9335 | © 2005 Developed by terc.cz