WebNews.cz - počítače, komunikace, mobily, internet, finance

Mapa serveru | Administrace
   

Katalog odkazů » Finance a bankovnictví » Banky a spořitelny

Kategorie odkazů
32 odkazů

Doporučené odkazy

Finantis.cz
Navštivte nový internetový magazín věnovaný informacím z českých bank. Srovnáváme nabídku bankovních i nebankovních ústavů a pomáháme vám vybrat nejvýhodnější podmínky u úvěrů a hypoték. Prozradíme také jak ušetřit na bankovních poplatcích.

Artesa, spořitelní družstvo
Spořitelní družstvo Artesa se pyšní dvanáctiletou tradicí prosperující finanční instituce, která s úspěchem nabízí výhodné finanční služby, termínované vklady i úvěrové produkty pro domácnosti, podnikatele a organizace.

Odkazy

Kódy bank
Hledáte kód banky, nebo název banky podle kódu? Kódy bank v ČR přehledně seřazené. Naleznete zde všechny kódy, které můžete potřebovat. Přehledně také přinášíme nejhledanější kódy bank.

Kódy bank v ČR
Naše stránky poskytují informace o bankách, které působí na území České republiky. Hledáte-li kód nějaké banky, naleznete ho na našem webu.

Směnárny Praha
Informace o směnárnách Praha. Seznam vybraných směnáren v Praze a informace o často měněných měnách. Chcete-li získat více informací ohledně šmenáren Praha navštivte naše internetové stránky s těmito informacemi.

Československá obchodní banka, a.s.
Universální komerční banka ČSOB s plným rozsahem moderních bankopojišťovacích produktů a služeb pro fyzické osoby a firmy - půjčky a hypotéky, investování, on-line bankovnictví. (banky)

Hypoteční banka, a.s.
Banka zaměřená výhradně na poskytování hypotečních úvěrů. Hypotéku si u nás můžete vyřídit i přes internet. Díky nové službě Hypotéka po webu navíc neplatíte poplatek za zpracování hypotéky. Na hypotéky se opravdu specializujeme. (banky)

UniCredit Bank Czech Republic, a.s. (Živnostenská banka)
Poskytujeme komplexní bankovní služby pro tuzemské i zahraniční klienty. Jde zejména osobní poradenství, účty, konta, platební a kreditní karty, úvěry, půjčky, hypotéky, přímé bankovnictví - internetbanking, pojištění, valuty a devizy. (banky)

GE Money Bank - online bankovnictví
Hledáte dobrou a prosperující banku, která se bude dobře starat o Vaše finance? Pak neváhejte a navštivte stránky banky GE Money Bank. Dozvíte se všechny potřebné informace k založení konta.

UniCredit Bank - online bankovnictví
Hledáte novou prosperující banku, která se bude dobře starat o Vaše finance? Pak neváhejte a navštivte stránky banky UniCredit Bank.

Bezpečné používání služby servis24.cz
aneb jak používat internetbanking a nepřijít přitom o všechny peníze.

ING Konto - nejlepší spořící účet v ČR
Ing konto zhodnotí vaše peníze dalekolépe jak jakýkoli běžný účet. Díky ing kontu nenecháte vaše peníze podléhat inflaci a ješte je zúročíte. Ulehčete si přístup k vlastním financím, Vkládat a vybírat můžete kdykoli. Aktuální výše úročení je 2,5%

mBank- produkty a služby
Aktuální a užitečný přehled informací o bankovních produktech a službách mBank jako jsou mKonto, mPůjčka, mHypotéka a další.

air bank
Všeobecné informace a seznámení s novou bankovní institucí ze skupiny PPF a jejích inovativních službách jako je běžný a spořící účet, jejich užitečných předností a výhod. Rady, tipy, novinky, co se chystá a připravuje naleznete jen na našem info webu.

Burton oblečení
Burton - je značka která nabízí špičkové oblečení pro snowboarding. Hlavně je však známa svými snowboardy.

Elektronická karta České spořitelny
Elektronická karta je platební karta, která umožňuje platbu pouze u těch obchodníků, kteří mají elektronický platební terminál.

GE - Genius účet , expres půjčka, internetové bankovnictví
Informace o GE Money Bank, nabízených produktech : Genius účet, internetové bankovnictví, Expres půjčka, najdete zde také kontakt na GE Money Bank a další.

Horký prachy za spolupráce OVB Allfinanz
Námět pořadu vznikl jako reakce na díru na televizním trhu, kde v současnosti neexistuje žádný program s investiční tématikou. Partnerem projektu je poradenská finanční spol. OVB Allfinanz.

Hypoteční kalkulačka
Hledáte kvalitní a snadno ovladatelnou hypoteční kalkulačku? Naše hypoteční kalkulačka spočítá snadno a rychle všechny běžné druhy hypoték. Hypoteční kalkulačka to je kvalitní kalkulačka od nás!

ING konto - spořící účet
ING konto, spořící účet s úrokem 2,5 %, všechny vklady pojištěny, Online bankovnictví,

Internetové bankovnictví, internetbanka.
Rozcestník Internetového bankovnictví. Jedná se o jednoduchý a přehledný přehled bank, poskytujících internetové bankovnictví. Obsahuje také základní informace, přímé odkazy do internetového bankovnictví a kódy bank.

Kreditní karta České spořitelny
Kreditní karta je platební karta, s níž čerpáte prostředky, které vám poskytla banka. Kreditní karty jsou určeny zejména k bezhotovostním nákupům u obchodníků nebo k platbám přes internet.

Kreditní karty - Kreditky.cz
Přehled všech kreditních karet a jejich vlastností - Citibank, Cetelem, Česká spořitelna, GE Money Bank, Home Credit, Komerční banka, O2 a mnoho dalších.

Nejucet - Ingo Konto
Srovnání spořících účtu na českém trhu. Spořící účet je jedna z nejbezpečnějších forem uložení peněz, zároveň poskytují několika násobně větší zhodnocení než bežné učty.

OVB
Společnost OVB působí na evropském trhu již od roku 1970. Na českém trhu vám svoje služby nabízíme od roku 1993 jako dceřina společnost německé OVB Holding AG pod názvem OVB Allfinanz.

Platební a kreditní karty
Pomocí tohoto malého kousku plastu můžete po celém světě platit zboží i služby a vybírat hotovost z bankomatů. Mezi nejznámější karetní společnosti patří Eurocard / Mastercard, Maestro a VISA.

Pletivo - výroba pletiva, pletivo přímo od výrobce
Drátěné pletivo je pletivo vytvořené z ohýbaných drátů, které se používají k výrobě drátěných plotů, ale i k výrobě klecí. Vyrábíme pletiva pozinkovaná i s PVC úpravou za zvýhodněné ceny. Pletivo je rychlý a levný způsob pro každého.

Podnikání, pohovory, finance, pojištení
Užitecné rady pro investovaní a pro zlepšení vaší financní situace. Aktuální clánky o podnikání, pojištení a práci. Novinky a rozbory aktuálních nabídek úverových spolecností a bank. Získejte novou práci, prectete si jak uspet u prijímacího pohovoru.

RSTS.cz – Stavební Spořitelna
Raiffeisen stavební spořitelna - stavební spoření a úvěry na rekonstrukci a koupi nemovitostí pro občany. Financování staveb a oprav bytových domů, investiční úvěry a poradenství - řešení pro firmy, developery a představitele bytových družstev.

Stavební Spořitelna
Informační web o stavebním spoření a stavebních spořitelnách na českém trhu například : Českomoravská stavební spořitelna, Raiffeisen, Wüstenrot, Modrá pyramida a další cenné rady při uzavírání stavebního spoření.

Úroková kalkulačka - úroky, splátky, půjčky
Spočítejte si výši úroků, podle kterých vyberete ten správný úvěr, spořící účet nebo jiný finanční produkt.

xsporitelna cz
Informace o spořitelnách a jejich službách. Přehled spoření a bankovních služeb. Informace o internetbankingu a přímém bankovnictví. Spořící a úvěrové produkty, kreditní úvěrové karty.

Odkazy 1 - 32 z 32 celkem

Redakce | | | ISSN 1213-9335 | © 2005 Developed by terc.cz