WebNews.cz - počítače, komunikace, mobily, internet, finance

Mapa serveru | Administrace
   

Katalog odkazů » Počítače a internet » Software

Kategorie odkazů
106 odkazů

Doporučené odkazy

CompCare
Web je zaměřený na informace o it všeobecně. Primárně antiviry, zálohování dat, pojištění a operační systém android. Lidé by zde měli hledat pomoc, návody a diskutovat zde o svých problémech nebo zkušenostech.

Synchronizace dat a mobilních zařízení
Synchronizace souborů a složek, kalendářů, kontaktů, e-mailů mezi počítači, mobily, tablety, iPhone, iPad, Android, Nokia, Windows Mobile, Windows Phone. Zálohování a sdílení dat.

Retail Adventures, a.s.
Komplexní řešení v oblasti zákaznických věrnostních systémů. Připravíme pro Vás návrhy, zajistíme implementaci, případně zastřešíme celý provoz. Máme silné zázemí v oblasti technologických i lidských zdrojů.

Odkazy

TuneUp Utilities 2004
Software pro optimalizaci, opravu a uživatelské nastavení vašich Windows XP, 2000, Me a 98. Ke stažení je i 30-denní zkušební verze.

QIP fórum
Česká technická podpora QIP messengeru. QIP čeština, packy, pluginy, skiny a zvuky. Tipy a triky pro QIP 2005 a QIP Infium.

AFreeware
Skoro trista freeprogramu pripraveno ke stazeni...cekaji jen na vas...

CAD, grafika, animace, vektorizace, vizualizace, FEM
3D, vektorizace, vizualizace, animace, autocad, 3ds max, grafika, grafické návrhy, katalogy, cosmos/m, výpočty FEM, MKP, mechanical desktop, armatury, firemní prezentace

Šperl Jiří
Zálohování dat pro každého, programování v c++, shareware & freeware ke stažení.

Editor PSPad
Programátorský free editor. Obsahuje zvýraznění syntaxe, hexa editor, konverzi CP, rozdíly v textu, šablony, kontrolu pravopisu, hledání / nahrazování v souborech... Obsahuje mnoho hotových šablon. Obsahuje překlady do mnoha jazyků.

Datesoft s.r.o.
Vývoj software na zakázku, portálová řešení (vyhledávače, katalogy, komunity), podnikové informační systémy (Helios orange, zakázkové). E-commerce (CMS, eshop, B2B, e-goverment, B2E). Integrace e-commerce a podnikových systémů.

Warez forum
Novinky ze sveta warezu linky na forum, Každý den novinky ze světa warez - hry, filmy, software, hudba, torrent , torrenleech , torrenty , rapidshare ,

Ochrana počítače před viry
Stránky o ochraně počítače před virovou hrozbou. Několik rad, recenzí, otázky a odpovědi ale také souhrn vlastností a vzhledu jednotlivých aplikací pro odstraňování virů. Cené info pro nechráněné PC

CAD programy
Portál pro CAD programy - články, návody, odkazy, eshop. Novinky o AutoCAD, IntelliCAD, Rhino a dalších 2D a 3D CAD programech.

e-dispečink - extranetová aplikace pro efektivní řízení taxi služby
Elektronický dispečink je aplikace vyvinutá k efektivnímu řízení taxi služby či kyrýrní služby. Při snížení nákladů vede k nárůstu počtu zakázek se stejným množstvím vozů. Umožněte i Vašemu dispečinku a jeho operátorům vstup do 21. století.

free keylogger
Reliable spy keylogger free program could be downloaded from company website www.keyloggerfreetrial.com to monitor guest users functions performed on pc.

4M CAD programy
4M IntelliCAD je profesinální CAD program za nízkou cenu a představuje také platformu pro další specializované programy pro architekty a stavební projektanty od výrobce 4M.

7 Interactive - IT Outsourcing
Správa, údržba a instalace počítačů, aplikace na míru, webdesign, optimalizace stránek. Vytváříme řešení, která našim klientům usnadňují práci, pomáhají ke zvýšení obratu a vytváří lepší image.

ABX Software
Společnost je zaměřená výlučně na software a pokladní systémy. Naší současnou náplní je vývoj a poskytování software pro restaurace, hotely, obchody, pro půjčovny a další typy provozů.

Acrobits - mobilní VoIP řešení
Acrobits je firma zaměřující se na vývoj software pro mobilní telefony. Hlavní zaměření společnosti je chytré řešení VoIP telefonování. Společnost v současné době nabízí několik softwarových řešení.

Adobe Flash Player
Nejnovější verze Adobe (původně Macromedia) Flash Player ke stažení. Download plug-inů, návody na instalaci, tvorbu a přehrávání Flash bannerů, her a animací. Jak vytváret SWF soubory a applety s ActionScript.

Antivirové programy ke stažení zdarma
Web o antivirech, antispyware, antispamu, a dalších které můžete používat úplně zdarma a legálně. Popis, srovnání, zkušenosti, stažení.

Antivirový program ke stažení zdarma
Každý antivirový program je vlastně ke stažení zdarma. Jinak to může být s jeho užíváním nebo technickou podporou. Na této stránce Vám nabízíme více informací…

Antivirus Eset
Vlastníte už antivirus eset? Jste si jisti, že máte dostatečnou a spolehlivou ochranu Vašeho domácího PC a firemních systémů?

Astra Systems, s.r.o.
Astra Systems je specialistou pro vývoj software na zakázku. Zaměřujeme se na dodávku podnikových informačních systémů, www prezentací a aplikací na klíč. Naším krédem je profesionalita zpracování, kvalitní tým a množství odladěných řešení.

avast! Antivirus
Avast antivirus ke stažení zdarma (avast! Home Edition je pro domácí použití zdarma), avast! antivirus professional - plná verze, srovnání verzí, linky ke stažení

bar code systems
New dvd label maker program enables user to make customized barcode stickers to identify original dvd items in easiest way.

barcode
Reliably useful barcode label developing applications helpful for peoples to create stamps for postal usage, check books for banks etc. without needed any special skill.

barcode point of sales
Large enterprises need the stupendous and excellent barcodes labels and price stickers which can be manufactured with money-making barcoding tool.

Bez papíru: portál o elektronických dokumentech
Portál zabývající se elektronickými dokumenty. Nemáme rádi zbytečné papírování, proto propagujeme elektronizace dokumentů a procesů. Cílem portálu je sdílet zkušenosti z této oblasti. Pořádáme také semináře a workshopy.

BLUEJET web CRM
Systém pro obchod, obchodní manažery, obchodní zástupce, asistentky, operátorky, marketing i servis, který nemusíte kupovat - stačí si ho jednoduše pronajmout.

bulk text sms
Bulk text message application for windows based mobiles is utilized by the Retailers Delivering for product details.

bulksms
Bulksms software for Blackberry mobile phones are compatible with the Blackberry handsets and do not require internet connection for Ana Their working.

Cards recovery
Free download digital picture data recovery program restore data or Which are lost accidentally from memory cards Ana.

Cloudové služby Microsoft
Nasazením cloudových služeb Office 365 a Windows Intune získáte velké úspory v segmentu IT a zvýšíte produktivitu svých zaměstnanců.

codice a barre
Barcode Software crea più alti standard di etichette di codici a barre e industria manifatturiera, con la serie di opzioni di generazione.

CRM | D3soft, s.r.o.
Realizace řešení v oblasti CRM. Vývoj aplikací na míru. Nabídka datových skladů a systémové integrace, konzultací, poradenství a vzdělávání v různých oblastech IT.

data card recovery
Simple-to-use card data recovery software that restore vital digital data lost due a virus attack in memory card successfully.

Data Recovery Software
Data recovery software utility is a disk recovery tool to recovery deleted file, formatted data and deleted partition. Data recovery software program can recover data from FAT and NTFS file system.

Definity Systems s.r.o. - software na zakázku
Definity Systems s.r.o. se zabývá vývojem software na zakázku, připravuje softwarová řešení na míru a implementuje informační systémy.

Digital picture recovery
Easy to use and reliable Digital picture recovery application comes in wizard mode so anyone can operate the utility easily.

Docházkový systém Docházka 3000
Docházkové a přístupové systémy, vyhodnocení pracovní doby, evidence práce, podpora mezd, docházkové terminály na čipy a karty. Vše v jediném systému za bezkonkurenční cenu. Vyzkoušení zdarma.

ESET NOD 32 Antivirus - NOD 32 zdarma na 30 dní
Vyzkoušejte NOD 32 zdarma sami a získejte navíc k NOD 32 zdarma dárek - pokud se později rozhodnete pro jeho koupi. Download plnohodnotné verze ESET NOD 32 je zdarma na 30 dní, určitě stojí za to NOD vyzkoušet. Pak je nutné NOD 32 zaregistrovat.

ESET NOD32 Antivirus, Eset Smart Security - eshop
Antivirové programy od společnosti ESET - ESET NOD32 Antivirus, ESET Smart Security mají dlouhodobě a stabilně vynikající výsledky v detekci virů. U nás k antiviru ESET navíc získáte zdarma dárek.

Faktury ProFact
Profesionální fakturační a skladový software za bezkonkurenční cenu nebo i zdarma.Faktury a sklad zdarma.

free data recovery
Recover deleted file Download Tool That retrieve data from Windows FAT and NTFS drive in ERASED simple procedure.

free photo recovery software mac
Effective data recovery Macintosh tools allows user to repair party albums, snaps, audio videos films from removable disk which are missing.

gateway de sms
Sms online utilitário fornece and facilidade para enviar sms and Partir de computadores parameters of de grupo de telefones here necessidade qualquer conexăo de Internet.

GigaMania.cz – programy ke stažení
Software ke stažení. Freeware, shareware, demoverze. Recenze a testy programů, žebříčky nejlepších, hodnocení uživateli.

GNU LGPL - český překlad
Web týkající se obecné veřejné licence GNU LGPL.

GreyLink DC++
NMDC klient pro P2P síť Direct Connect (DC++)

HamachiFun.cz - spojujeme herní svět, přidejte se!
HamachiFun.cz - spojujeme herní svět, přidejte se!

how to recover pictures
Innovative recovery pictures application allows you for recovering erased and misplaced images in few easy mouse clicks.

Icq 7 v češtině ke stazeni zdarma
Stahujte zdarma nejnovější verzi komunikačního programu ICQ 7. Program je plně v češtině. Na našem webu naleznete nejrůznější návody a downloady, které můžete využít na vylepšení vašeho ICQ.

Odkazy 1 - 50 z 106 celkem | Další odkazy

Redakce | | | ISSN 1213-9335 | © 2005 Developed by terc.cz