WebNews.cz - počítače, komunikace, mobily, internet, finance

Mapa serveru | Administrace
   

Katalog odkazů » Školství a vzdělávání

Kategorie odkazů
41 odkazů

Doporučené odkazy

AustraliaExpert.cz - CZEKO GROUP, s.r.o..
Austrálie-největší portál pro studium v Austrálii. Kompletní zajištění cest do Austrálie, služby zdarma. Databáze: odborné školy, jazykové kurzy, univerzity, letenky, práce, ubytování, imigrační licence, studentské centrum Sydney, kanceláře v ČR.

Odkazy

Referáty, seminárky, eseje a studentské práce
Databáze studijních materiálů - tisíce seminárek, referátů, protokolů, diplomek, přednášek maturitních otázek apod. S možností vyhledávání a volně ke stažení. Navíc ukázky přijímacích testů, maturity a informace k přijímacím zkouškám.

Česká vzdělávací společnost
Jsme Česká vzdělávací a poradenská společnost se sídlem v Ústí nad Labem. Pro naše klienty na území ČR a SR úspěšně realizujeme tréninky a workshopy, dlouhodobé rozvojové programy a mnoho dalšího

Palice duté - Studium v zahraničí
Studium na vysokých, pomaturitních a jazykových školách v zahraničí i ČR. Brigády, práce, a praxe. Volný čas - dílny, outdoorové závody, hory, promítání z cest.

Přijímací zkoušky VŠ i SŠ - Maturita
Podklady, učebnice, testy a přípravné kurzy na všechny fakulty a školy.Řešené letošní přijímací testy na práva a VŠE. Informace o jednotlivých přijímacích řízeních, adresáře vysokých a vyšších odborných škol v ČR. Jazykové kurzy a nulté ročníky.

Akademie J. A. Komenského - Česká Lípa
vysokoškolské studium, jazykové kurzy, celoživotní vzdělávání, rekvalifikační kurzy, odborné semináře, rekvalifikace

internet pro děti to je alik
Alík to je internet pro děti ,omalovánky,dětské hry to vše a mnohem víc je alík

Diplomové práce
Vypracujeme podklady pro Vaše seminární, bakalářské, diplomové a další práce do škol. Zaručujeme odbornost, originalitu díla a diskrétní přístup. Objednávka je nezávazná a ukázka práce je pro Vás vypracována zcela zdarma.

Seminární práce začít
Vypracujeme kvalitní podklady pro Vaše seminární, bakalářské, diplomové a další práce do škol. Zaručujeme Vám odbornost, originalitu díla a diskrétní přístup. Objednávka je nezávazná a ukázka práce je pro Vás vypracována zcela zdarma.

AGENTURA Cizí jazyky
Cizí jazyky, Angličtina, Němčina, Španělština, Francouzština

agentura HaD
Činnost naší agentury spočívá primárně v doučování v plném rozsahu základní a střední školy. Naši pečlivě vybraní vysokoškolští

Autoškola Havlík
Autoškola Havlík - rodinná autoškola v Horních Počernicích s kvalitní individuální výukou. Před zahájením výuky absolvujete předváděcí jízdu s výkladem o obsahu výcviku na vozidle.

Autoškola Music-Car – Jsme víc než autoškola
Úplně jiná Autoškola v Brně. Vyber si muziku, sedni do super káry MINI Cooper (BMW) a užij si fakt cool Autoškolu. Řidičáky sk. B jedině u nás!

Autoškola Zdeněk Vojáček
Provádíme výcvik skupin AM, A1, A do 25 kW, A nad 25 kW, B, B+E, C, C+E, D, D+E, T, kondiční jízdy. Individuální přístup k žákům. Otevřeli jsme školící středisko pro profesionální řidiče. Zde můžete získat PP a nebo se podrobit pravidelnému školení. Praha

Doučování a výuka španělštiny v Praze
Nabízím soukromé doučování pro začátečníky a mírně pokročilé. Dojíždím domů (po Praze) nebo kamkoliv do centra. Šestiletá praxe v doučování a výuce španělštiny . Sezonní práce na Baleárských ostrovech. Jazykové tandemy s rodilými mluvčími.

Doučování chemie ZŠ, SŠ, VŠ
Doučování chemie ZŠ, SŠ, VŠ, v Klatovech, Sušici a okolí.

Doučování v Praze
Nabízíme doučování technických předmětů (matematika, fyzika, elektro) formou konzultací u klientů doma či na jimi zvoleném místě nebo přímo ve studovnách na Praze 6 - Dejvicích.

evzdělávání.cz, s.r.o.
Katalog vzdělávacích kurzů, konferencí a dalších akcí v oboru vzdělávání. Manažerské, počítačové, jazykové kurzy a další. Katalog vzdělávacích firem, lektorů. Rozhovory, odborné články z oblasti HR.

Jak se učit
Jak se učit - Nejlépe zpracovaný návody a informace jak se učit. Naučíme vás různé styly učení, které můžete ihned využít v praxi. Naučíme vás jak se učit !

Jak vaši firmu chránit před nástrahami dohod, smluv a objednávek
Na co si dávat pozor, než potvrdíte, dohodnete nebo podepíšete. Praktické tipy a rady. Videoprůvodce. Stačí se jen dívat...

Jak získat vyšší plat... do 30 dnů
Praktický návod Českého vzdělávacího centra, který vám ve 12-ti krocích ukáže, jak dosáhnout, aby vám šéf do 30ti dnů zvýšil plat.

Java školení: Kurzy Java programování
Nabídka školení Java programování. Nabízím nejenom kurzy pro začátečníky, ale i pro pokročilé se zaměřením na tvorbu webových aplikací v Javě (Java EE) zejména s pomocí framework Spring a Hibernate (JPA) ve vývojovém prostředí Eclipse.

Jazykové zkoušky FCE
Organizujeme jazykové kurzy a zkoušky z anglického jazyka. Získejte mezinárodně uznávané certifikáty FCE, CAE či CPE, které Vám otevřou dveře do celého světa. Vylepšete své znalosti anglického jazyka, svůj životopis a domluvte se v celém světě!

Kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou
Kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou pro všechny děti i dospělé. Přestaňte čmárat, začněte kreslit pravou mozkovou hemisférou. Kreslení pravou mozkovou hemisférou nemá nic společného s talentem, jde o odblokování bloku, který vám brání kreslit.

Kurzy vaření Praha | Škola vaření Chefparade
Navštivte kurzy vaření v Chefparade a naučte se vařit thajská, indická, mexická, italská jídla nebo sushi – nejlepší kuchyně celého světa.

Mateřská škola Světýlko Třebíč
MŠ Světýlko Třebíč je soukromá mateřská škola. Předškolní vzdělávání zahrnuje předměty jako je např. angličtina pro děti a křesťanská etika, předškolní děti tak připravuje na vstup do školy a života, který bude smysluplný a cílevědomý.

Nadace Zdeňka Bakaly
Informace pro české studenty, kteří mohou od Nadace Zdeňka Bakaly dostat stipendium pro studium na zahraničních univerzitách, především v USA a ve Velké Británii. Zdeněk Bakala je významný český finančník, který studoval v USA.

Online výuka pro české děti v zahraničí - Výuka na dálku
Odjíždíte do zahraničí a Vaše dítě bude navštěvovat tamní školu? Předměty, které bude na zahraniční škole absolvovat, mu budou kmenovou školou uznány, ale podle Školského zákona musí skládat srovnávací zkoušku z českého jazyka, zeměpisu či dějepisu.

Prima referát
Primareferat.cz – kvalitní příprava diplomových, bakalářských, rigorózních, seminárních a jiných prácí a referátů.

Projekt Rubikon a etická výchova
Projekt Rubikon – etická výchova ve školách moderní formou počítačové hry.

Rodinná autoškola Šárka - autoškola Havířov
Nabízíme výuku nových uchazečů o řidičské oprávnění skupiny B (osobní automobil), školení řidičů referentských vozidel a kondiční jízdy. Jsme autoškola s kvalitou a tradicí.

SKOLENI-KURZY.EU
Web obsahuje seznam kurzů z různých oborů od účetnictví přes mzdy nebo personalistiku až k počítačovým nebo specializovaným kurzům pro realitní makléře a studia oceňování nemovitostí nebo kurzy asertivity, lyžování a snowboardingu. RSS k dispozici

Studijní osnovy - vypracované maturitní otázky
Vypracované osnovy k maturitním předmětům. Angličtina, němčina, dějepis, zeměpis, základy společenských věd, pojišťovnictví, bankovnictví, účetnictví, daňová soustava, management, ekonomie a mnoho dalších.

Školení řidičů on-line – rychle a levně
Školení řidičů – referentů nyní ON-LINE. Splníte zákonnou povinnost rychle a jednoduše a navíc UŠETŘÍTE ČAS A PENÍZE!

Třídní Web
Stránka pro sdílení školního obsahu - zápisů taháků a různých školních materiálů. Jedna registrace s třídní stánky máte za 2 minuty. Systém nabízí Sdílení souborů, nástěnku, kalendář akcí, rozvrh, školní bazar, fotogalerie a mnohé další ...

Vyšší odborná škola restaurátorská v Písku
Škola nabízí vzdělání ve specializovaných oborech Restaurování nábytku a nepolychromované dřevořezby a Restaurování kovů. Studium, přijímací řízení, ateliery, ukázky prací studentů.

Vzdělávací kurzy a školení
Centrum služeb pro podnikání s.r.o. nabízí certifikované i akreditované kurzy účetnictví, daní a mezd, managementu, kreativní a počítačové kurzy a v neposlední řadě také kurzy anglického jazyka. Kurzy se konají v Praze 2 a v centru Brna.

Workshopy.eu vzdělání na každé stránce.
Workshopy.eu vzdělání na každé stránce, portál informující o vzdělávacích akcích s možností využití portálu k prezentaci vlastních akcí.

Záškolák.cz
to jsou referáty, taháky, maturitní témata, zápisky, laborky, testy, čtenářský deník a jiné školní pomůcky :-)

ZŠ, PŠ a MŠ Česká Lípa
Základní škola, Praktická škola a Mateřská škola, Česká Lípa, Moskevská 679, příspěvková organizace

Michal Kočí & Nela Bubelová - doučování matematiky v Praze
Nabízíme profesionální pravidelné individuální doučování matematiky pro ZŠ, SŠ a VŠ. Příprava k maturitě, přijímacím zkouškám a vysokoškolským zkouškám z matematiky (nejen) na ČZU, ČVUT, VŠE. Cena od 200 Kč/týden bez ohledu na počet lekcí.

Odkazy 1 - 41 z 41 celkem

Redakce | | | ISSN 1213-9335 | © 2005 Developed by terc.cz