WebNews.cz - počítače, komunikace, mobily, internet, finance

Mapa serveru | Administrace
   

Katalog odkazů » Zpravodajství

Kategorie odkazů
17 odkazů

Odkazy

Cambridge.cz
Internetové knihkupectví zaměřené na tituly Cambridge University Press. Nabízí kompletní sortiment jazykové literatury, zjednodušené četby, slovníků, přípravy ke zkouškám PET, KET, CPE, CAE, FCE, IELTS a dalších.

Cesta z krize
Informace o hospodářské a finanční krizi, názory a komentáře k ekonomice, přehledy denního tisku, rady a informace o tom, jak se v této nejednoduché době zařídit.

Černobyl
Vše o Černobylské havárii na jednom místě. Informace, fotografie, následky havárie a dokumenty. Souhrné info od začátku Černobylu, až k havárii.

Červenobílí
Jsme národní mládež znechucená současným morálním úpadkem. Povstali jsme a ze špinavé země pozvedli zaprášený prapor český. Pod tímto praporem vlastenectví se nyní spojujeme k obraně tradičních hodnot.

Katalog ZOO v ČR
Server ZOO v ČR přináší kompletní a jedinečnou databázi, katalog zoologických zahrad v ČR. Zde najdete jejich seznam, popis, zajímavosti o nich a další podrobnosti.

mare.sk – správy, články, novinky, zaujímavosti
Zaujímavé články z prírody, vedy a techniky, správy z domova a zo sveta, nezávislé spravodajstvo, novinky zo Slovenska a Európy, zaujímavosti a vedomosti pre všetkých

Marketingový zpravodajský portál pro direct a digital marketing
Informace z oboru marketing-media, ukázky marketingových kampaní, informace nejen pro reklamní agentury: e-mailing, neadresná distribuce, virální-marketing, multi level, mobil-data, on-line kampaně, lettershopy, marketingový-mix, výzkumy, plány a projekty

news-book
Portál NEWS-BOOK - aktuálne programy - Bratislava, Praha, Brno, Wien - výstavy, vernisáže, prednášky, plesy, koncerty, divadlá, kiná + správy a noviny z celého sveta - news and world newspapers.

Parfémy recenze
Internetový portál www.parfemy-recenze.cz věnovaný se recenzemi parfémů nejznámějších světových značek. Parfémy si můžete vyhledat i podle ingrediencí. Naleznete recenze značek Gucci, Prada, Versace, Lacoste, Diesel, Hugo Boss a mnoho dalších.

Počasí dnes
Plánujete víkend a nevíte jak bude? Předpověď počasí napoví! Navštivte www.pocasidnes.com a zjistěte aktuální předpověď. Počasí je vrtkavé a jak všichni víme, nedá se předpovědět s naprostou určitostí.

Prasečí chřipka
Prasečí chřipka, H1N1, průběh a příznaky prasečí chřipky na PraseciChripka.cz

PUBLIC 24
Redakční systém zdravotně postižených spisovatelů, redaktorů, publicistů a zpravodajů. Tvorba tiskových zpráv, příprava fotografií do článků. Informace a propagace.

Ráj STŘEDOVĚKU
portál věnovaný středověkému dění na české scéně. Katalog skupin, kalendář akcí, bazar, články fotogalerie z akcí a další...

Strojirensky.NET
Na portálu Strojirensky.NET naleznete novinky, zprávy a tipy pro profesionály v oblasti strojírenství, stavebnictví a energetiky. Provozovatelem webu je TDS Brno - SMS, s.r.o., inspekční a certifikační orgán.

Webové kamery online
Webové kamery online, kde máte možnost nahlédnout na místa vzdálene několik set kilometrů.Praktické informace pro všechny co se chystají na sjezdovku, nebo jen na dovolenou někam do příjemného prostředí a potřebuji vědet situaci na silnicích.

Žehlička na vlasy - návody, recenze
Portál o tom, jak si správně žehlit vlasy a jak si vybrat dobrou žehličku. Najdete zde také recenze žehliček na vlasy různých značek. Diskuse o žehlení vlasů.

Informačný Portál
informacie z web stranok. kazdy den nove.

Odkazy 1 - 17 z 17 celkem

Redakce | | | ISSN 1213-9335 | © 2005 Developed by terc.cz