WebNews.cz - počítače, komunikace, mobily, internet, finance

Mapa serveru | Administrace
   

Katalog odkazů » Zdraví a životní styl

Kategorie odkazů
233 odkazů

Doporučené odkazy

Web české urologické společnosti
Hlavním cílem České urologické společnosti je snižování výskytu urologických onemocnění, zlepšení jejich diagnostiky a léčebných výsledků. Účelem webových stránek České urologické společnosti je poskytovat objektivní a pravdivé informace odborné i laické

Psycholog Praha
Psychologické poradenství, psychoterapie, privátní psychologická ambulance v Praze. Klinický psycholog a psychoterapeut Mgr. Marian Bartoš nabízí pomoc a psychoterapii v náročných životních situacích doprovázející úzkost, deprese, krize apod.

Psycholog a psychoterapeut
Psycholog a psychoterapeut - psychologická poradna Praha. Psychoterapie Řipská poskytuje psychologické poradenství a pomoc psychologa při řešení problémů v mezilidských vztazích a potíží jako jsou deprese, fobie, panické ataky, nevěra, závislosti.

Strach ze smrti
Smrt je přirozená součást života. Pro všechny, kdo se bojí smrti, potřebují pomoci se strachem a obavami a neumí se odpoutat od hmotných starostí.

Ilekarnaunas.cz - internetová lékárna
Moderní internetová lékárna která nabízí více než 15000 léků a produktů, mezi hlavní kategorie patří volně prodejné léky, vitamíny a potravinové doplňky, bezlepkové potraviny, homeopatie, čaje, kosmetiku, zboží z oblasti dětského sortimentu.

Hubnutí
Magazín zdravého životního stylu specializující se na demystifikaci nepravdivých informací

Alkalický životní styl
Většina dnešních zdravotních problémů je způsobena překyselením organismu, protože většina lidí se začne zabývat o své zdraví až když má nějaké zdrav.problémy. Proto aby se člověk zbavil problémů vzniklých překyselením organismu se s úspěchem používají un

Odkazy

Tensegrita v Ostravě
Toltécké energetické cvičení původem z Mexika. Carlos Castaneda - Magická gesta (magické pohyby). Ostrava.

RESCUE PARDUBICE
Nabízíme Vám profesionální zajištění zdravotního dozoru na Vámi pořádané akci. Úzce spolupracujeme se složkami integrovaného záchranného systému. Obcím Pardubického kraje nabízíme profesionální tým, který Vám pomůže při zvládání mimořádné události po

Informační server o zdraví
Denně články o zdraví z pohledu přírodní, alternativní a celostní medicíny. Lékařské poradny zdarma. Internetový obchod - 20 000 produktů pro vaše zdraví a krásu. Expresní doručení. Nejnižší ceny v ČR!

Psychoterapie a psychologické poradenství
Individuální a rodinná psychoterapie, terapie úzkostí, depresí, poruchy příjmu potravy, mezilidských vztahů a jiné. Internetová psychoporadna a telefonické krizové poradenství v případě akutní krize.

Prevence a řešení civilizačních chorob a dalších onemocnění
Je lepší prevence, než-li řešit trvalé následky.

Kontaktní čočky
KontaktniCocka.eu si klade za cíl informovat veřejnost o možnostech a způsobech nošení kontaktních čoček. Pomáhá začátečníkům s nošením kontaktních čoček, radí jak čočky aplikovat a také jak o čočky správně pečovat. Seznamuje s očními vadami, přináší užit

Těhotenství
Informace týkající se porodu, těhotenství, ale i poporodními bolestmi.

KRYSTALKA solná jeskyně
Solná jeskyně v centru Prahy, Balbínova 3, dostupná MHD. 6 míst pro dospělé, vyhrazené hodiny pro děti. Princip účinku pobytu v solné jeskyni tzv. haloterapie je příjem cenných a potřebných minerálů skrze dýchací cesty. Tyto minerály jsou důležité pro rov

Adam – život jako v ráji
Masáže, pedikúra, solná jeskyně nebo magnetoterapie, všechny tito procedůry a mnohem víc nabízí naše relaxační centrum Adam v Přerově. Zajímá vás vliv geopatogenních zón na člověka? Navštivte naše stránky.

Bioptronová lampa (biolampa) bioptron
Fototerapie se používá k léčbě. Její výhodou je fakt, že světlo z bioptronové lampy (biolampa) BIOPTRON® neobsahuje UV záření a je tedy na rozdíl od slunečního světla naprosto bezpečné.

Bylinný nápoj PhytoChi - výživový doplněk
PhytoChi obsahuje čínské byliny s povzbuzujícími účinky, které jsou dobře známé pro svoji schopnost nastolit rovnováhu jin a jang v organismu.

Adropenis - pomůcka pro zvětšení penisu
Andropenis je lékařská pomůcka pro zvětšení penisu, kterou při své práci doporučují lékaři, urologové a kliniky po celém světě. Prodloužení délky penisu o 3 až 4 cm a zvětšení obsahu o 1 až 1,5 cm v ochablém stavu.

AIDS Blog – novinky o HIV, AIDS, příznaky, testy
Blog s aktuálními informacemi o problematice AIDS a HIV. Přináší zajímavosti o AIDS a HIV příznacích, testech na HIV v České republice i ve světě, preventivních programech a také o AIDS a HIV statistikách.

Akné
Akné je jednou z nejčastějších kožních chorob trápící především mladistvé, ale nejen je. Mezi projevy akné patří různě zanícené pupínky, černé tečky, zarudnuté skvrny či abscesy, které vznikají ucpáním vývodu mazových žláz.

Aloe a aloe vera - ACTIVAloe
Aloe vera má blahodárné účinky. Aloe posiluje imunitu, detoxikuje organismus. Kvalitní aloe vera obsahuje více než 200 účinných látek. Aloe pomáhá osobám se zažívacími problémy, s oslabenou imunitou, zánětem dásní nebo kožními obtížemi.

Aloe Vera
Informační web o léčivé rostlině jménem Aloe Vera. Informace o rostlině, informace o Aloe Vera nápojích a informace o aloe Vera gelech. Aloe Vera je rostlina, kterou mnoho lidí považuje za dar přírody, ale oprávněně.

Anorexie
Mentální anorexie je nemoc, která spočívá v poruše přijímání potravy s výrazným pozadím v psychice, u dospívajících a žen v přechodu navíc v hormonálních změnách. Postihuje především ženské pohlaví.

Antikoncepce, Tehotenství a výchova detí
Porovnejte výhody a nevýhody jednotlivých metod antikoncepce. Podívejte se, jak se vyvíjí plod v tele matky mesic po mesici a pouète se, jak na výchovu detí. Jak naleznout stred mezi kamarádským prístupem a a rodicovskou autoritou.

Atlas Trade s.r.o.
Prodej a distribuce zdravotnických prostředků. Dětská zdravotní obuv, ortopedická obuv, vložky do bot, kompresivní punčochy, antibakteriální prádlo, antibakteriální ponožky, antibakteriální ponožky pro oteklé nohy.

Avon-kosmetika.cz
Avon kosmetika.cz to je nákup kosmetiky Avon výhodněji. Možnost registrace jako nová Avon lady. Každý měsíc akce na kosmetiku a parfémy.

Bio Klub
Magazín, který se zabývá tématy BIO potraviny, BIO produkty, BIO farmy, ekologie, eko produkty, zdraví, alternativní medicína, diety, recepty.

BiO portál - zdravá výživa a BIO produkty
BIO portál je místem, kde najdete zajímavé informace, recenze BIOpotravin, doporučení, kde BIO výrobky nakupovat. Nezaponeme ani na restaurace, které vaří ze zdravých a nezávadných BIO potravin.

Biobeam 940
Biobeam 940 je moderní účinný terapeutický přistroj, který je určený na bezbolestnou léčbu pohybového ústrojí. Biobeam má výrazný analgetický efekt, hojivý a protizánětlivý efekt a snižuje tak počet lákařských zákroků i léků.

Biocyt
Bioptická laboratoř BioCyt vznikla v roce 1993 v Brně jako nestátní zdravotnické zařízení, je tedy nejstarší nestátní laboratoří tohoto typu na Moravě a druhou nejstarší v České republice. Laboratoř poskytuje kompletní diagnostický servis

Biokosmetika
Hledáte kvalitní přírodní kosmetiku pro každou příležitost? Z naší široké nabídky přírodní kosmetiky a biokosmetiky si vybere každý. Přírodní kosmetika a biokosmetika neobsahuje parabeny, umělá barviva a parfemace.

Blog o gynekologii
Blog pro ženy a dívky, o tom, co chtějí vědět, ale bojí se zeptat. Zajímavé články o gynekologickém vyšetření.

Bmi výpočet
Vypočítat bmi není žádná věda. K tomuto indexu potřebujete znát váhu a výšku. Samotný výpočet bmi je jednoduchý a po výčtu je pro vás připravena tabulka s hodnotami bmi – zjistíte, jak jste na tom s váhou – nadváha / podviživenost.

Bolesti.info - zad, břicha, hlavy
Informační portál o bolestech všeho druhu. Najdete zde komplexní informace o nejrozšířenějších bolestech jako je bolest zad, břicha či hlavy. Zajímají vás příznaky nebo jak jednotlivé bolesti léčit?

Borelióza příznaky
Informační web o této zákeřné chorobě. Kompletní informace, jak léčit tuto nemoc, jaké jsou příznaky boreliózy. Zajímavé tipy a rady od nemocných. Nebojte se dozvědět o této chorobě více...

Celostátní služba osobní dozimetrie, s.r.o. – CSOD
CSOD – provádíme úřední měření v oboru dozimetrických veličin ionizujícího záření a neutronů. Provádíme také standardizaci dávek záření gama a neutronů zejména pro osobní dozimetry.

Centrum gynekologické onkologické prevence
Centrum gynekologické onkologické prevence nabízí služby gynekologické ambulance, HPV testaci a očkování, dále služby cytologické laboratoře doporučené MZČR pro screening.

Cockybarevne.cz - čočky info
Webová prezentace Cockybarevne.cz slouží jako informační stránka především pro lidi, kteří zvažují nákup barevných čoček, nebo pro ty, kteří se pouze o tuto problematiku zajímají. Naleznete zde rovněž doporučené odkazy na stránky s podobnou tématikou

Cviky pro kardiaky
Informační portál zabývající se cvičením pro kardiaky určen osobám s problémy se srdcem. Naleznete zde unikátní informace, které byly sepisováný jako práce na fakulně fyzioterapie. Jedná se o první portál s komplexními informacemi pro kardiaky v ČR.

Cytologické vyšetření
Na těchto stránkách se dozvíte spoustu zajímavých informací týkajících se gynekologických vyšetření a operací.

Česká medicína
Portál prezentuje významné distributory a výrobce z oblasti zdravotnictví, farmacie, laboratorní techniky, medicínského vybavení, lázeňství, alternativní medicíny v ČR i zahraničí. Dále informuje o novinkách, veletrzích a akcích z oboru.

Dentální hygiena
Hlavní prevence stomatologie představuje dentální hygiena, která je dnes charakterizována jako speciální obor. Pracovník dentální hygieny se specializuje na péči o chrup, zejména na odstranění zubního kamene a povlaku.

Dieta modelek
Dieta modelek (tzv. hollywoodská dieta) je redukční dietní jídelníček založený na několikadenní konzumaci ovoce, během něhož je možno zhubnout přibližně 3-4 kg. Recept přináší rizika ztráty svalové hmoty a jo-jo efektu.

Dieta podle Štefana Margity
Dieta podle Štefana Margity je zase jedna z populárních diet pojmenovaná podle mediálně známé osobnosti. Původně snad vychází z tzv. Atkinsonovy diety (dieta s omezením sacharidů).

Dioptrické brýle
Stránky s informacemi o dioptrických brýlích. Poradím na co se zaměři př výberu brýlí a podobně.

DNA testy otcovství
GenServis nabízí DNA testy. Anonymní test otcovství umožňí potvrdit nebo vyvrátit, zda je příslušná osoba biologickým otcem dítěte.

Do plavek: hubnutí, diety a racionální jídelníček pro ideální váhu
Blog o racionální výživě a hubnutí ve zdravém stylu. Informace a kritické hodnocení dietních jídelníčků, jako je dieta modelek, Hůlkova dieta nebo Margitova dieta. Dietní recepty obecné rady pro udržení správné váhy.

Do Vánoc fit
Pojďme předběhnout čas a splnit si vánoční předsevzetí, ještě než si ho dáme! Zhubněte do Vánoc a po Vánocích si již jen užívejte svoji novou postavu.

domácí pekárna - pečení
Domácí pekárny jsou trend poslední doby. Co všechno je důležité při výběru pekárny a jakou pekárnu vybrat? To vše se dozvíte na www.domacipekarna.info

Doplňky zdraví
Nabízíme potravinové doplňky, doplňky stravy, čaje porcované, čaje sypané, sirupy, vitamíny, krémy, repelenty, opalovací přípravky, různé potravinové a kosmetické doplňky.

Dornova metoda Ostrava - Michael Moder
Osobní trenér fitness a terapeut Michael Moder aplikuje Dornovu metodu na odstraňování bolesti páteře, hlavy, zad, kolen, bederní páteře a v kloubech, ramen, migrén, karpálních tunelů, bolesti kyčlí, loktů, psychických bloků, atd...

EKOPLAST TELČ s.r.o. - bazény, čističky, septiky, nádrže
Vyrábí a dodává bazény, plastové bazény, čistírny odpadních vod, domovní čističky, komunální a průmyslové čistírny, septiky, pískové filtry, nádrže, jímky, žumpy, vodoměrné šachty, přepravní bedny na ryby a plastové výrobky na zakázku.

Elektronická cigareta nejšetrnější kouření, e-cigareta
Elektronická cigareta vám dopomůže k ušetření Vašeho zdraví a peněz.Elektronická cigareta vám nabízí co Vy potřebujete.Zde naleznete info o e-cigaretě.

Elektronická cigareta.
Elektronická cigareta je moderní a velice účinný způsob, jak přestat snadno kouřit. Díky elektronické cigaretě budete kouřit zdravěji a levněji, než s cigaretami klasickými.

Erotická masáž - Masážní salon
Masáž v našem salónu neznamená jen mechanické působení masérčiných prstů na klientovo tělo. Masáž má příznivé účinky na zdraví zejména díky pocitům klidu, pohody a blahodárnému osobnímu kontaktu. masáž provádí obnažené masérky za zvuků příjemné indické h

Euromedic - provozovatel zdravotnických zařízení
Euromedic je provozovatelem zdravotnických zařízení a klinických laboratoří. Naše specializované zdravotnické zařízení Mediscan poskytuje vedle ambulantní péče (interna, angiologie, neurologie, revmatologie, endokrinologie, kardiologie, mamologie.

Odkazy 1 - 50 z 233 celkem | Další odkazy

Redakce | | | ISSN 1213-9335 | © 2005 Developed by terc.cz