WebNews.cz - počítače, komunikace, mobily, internet, finance

Mapa serveru | Administrace
   

Katalog odkazů » Instituce a organizace

Kategorie odkazů
22 odkazů

Odkazy

Penzion pro seniory Prométheus
Luxusní bydlení pro seniory v penzionu rodinného typu včetně kompletních služeb a společenských aktivit. Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, vlastní sociální zázemí, společenská místnost, jídelna, rehabilitační místnost a další vybavení.

Úřad práce Hradec Králové- volná místa, brigády
Web který Vám pomůže najít volné místo nebo brigádu v Hradci Králové Denně aktualizovaný seznam pracovních míst z nabídky Úřadu práce v Hradci Králové a dalších zdrojů.

AntiParoubek
Otevřené diskuzní forum věnované Jiřímu Paroubkovi a ČSSD Svobodně si popovídejte co vás štve na předsedovi ČSSD Jiřím Paroubkovi.

barcode generator for mac
Barcode for Mac utility has an accurate way to create best quality and unique stunning barcode labels by different barcode designing view.

Elektronická občanka
Základní informace o elektronických občanských průkazech

How to payroll
How to payroll, Employee HELPS planner software in record keeping of all useful information for Providing help in evaluation process.

Katastr nemovitostí k nahlížení.
Údaje z KN poskytují pracoviště katastrálních úřadů ve formě veřejných listin, k údajům vedeným ve formě počítačových souborů může každý získat dálkový přístup pomocí počítačové sítě do centrální databáze, aktualizované z podkladů.

KLA - Komora Logistických Auditorů
KLA - Komora logistických auditorů sdružuje auditory logistiky v České republice. Logističtí auditoři optimalizují logistické procesy, což vede k nižším nákladům a tím ke zvýšení konkurenceschopnosti firmy. Komora pořádá každoroční setkání členů.

Kočárky
Kočárky - prodej Kočárky - prodej Kočárky - prodej Kočárky - prodej Kočárky - prodej Kočárky - prodej

Konstrukční kancelář OPROX, a.s.
Konstrukční a vývojová kancelář OPROX se zabývá zejména zakázkovými inženýrskými službami, konstrukčními návrhy, vývojem a zajištěním výroby prototypů strojů a zařízení pro všechna odvětví průmyslu.

Nahlížení do katastru nemovitostí.
Dávno jsou pryč doby, kdy jste museli pro nahlížení do katastru nemovitostí jít na katastr nemovitostí. Díky změnám k přístupu k informacím můžete nahlížet do katastru nemovitostí zdarma a online!

Obec Skrýchov u Malšic
Oficiální stránky obce Skrýchov u Malšic.Info o obci,galerie,kontakty,úřední deska,povinné informace,E-podatelna,novinky.

Odpuzovače-plašiče škůdců - rady
Odpuzovače, plašiče hlodavců a krtků (i kuna) - Nejrozsáhlejší zdroj informací a rad jak vybrat vhodný odpuzovač - plašič a jak jej použít. Pokud Vás trápí hlodavci, krtek, nebo kuna, najdete zde řešení tak, aby kuna ani hlodavci neměli šanci

Sdružení Meluzínek
Cílem občanského sdružení MELUZÍNEK je pomáhat nemocným dětem, postiženým dětem a dětem umístěným v dětských domovech.

Státní vlajky, firemní vlajky
Výroba a prodej vlajek. Firemní, státní, městské a sportovních vlajky a stolní vlaječky. Zhotovíme stojany, stojánky, žerdě. Reklamní potisk textilií, transparentů, textilních billboardů, ručníků a polštářků. Přímý sublimační tisk. Výroba dresů.

Studium a jazykové kurzy v zahraničí
STUDYLINE - studium v Austrálii, studium v zahraničí: Nový Zéland, Velká Británie, Irsko, Malta, USA, Kanada, Jihoafrická republika, Německo, Španělsko, Jižní Amerika, Francie, Itálie, Rusko, Japonsko.

StyloveHodinky
Nakupujte elegantné hodinky za lákavé ceny v našom obchode. Pánske i dámske hodinky svetoznámych značiek z tých najkvalitnejších materiálov.

Svatba na zámku
Webová stránka o místech, která si můžete zvolit pro svatební obřad. Láká Vás zámecké prostředí - vybírejte!

Talent Experts
Jsme tu pro vás - personalisty. Chceme vám usnadnit práci. Zaměřujeme se na kvalitu recruitmentu, na vzdělávání a poradenství. Jsme malá personální agentura, která se výrazně odlišuje od ostatních. Čím? Vytvořili jsme Fórum personalistů pro vaše názory a

Útulek Křoví
Útulek Křoví - Nová naděje. Psi k adopci. Útulek pro opuštěné psy.

www.katalogfirmy.cz
www.katalogfirmy.cz slouží k zadávání poptávek, cenových nabídek, veřejných zakázek, výběrových řízení

Zastavení exekuce nemovitostí a oddlužení
Nabízíme vám pomoc a řešení v otázce zastavení exekuce nemovitostí. Zabýváme se oddlužováním klientů, vyplácením exekucí. Zajistíme půjčky, přeúvěrování, řešení exekucí, vyplatíme veškeré dluhy a následně zajistíme financování na co nejdelší dobu.

Odkazy 1 - 22 z 22 celkem

Redakce | | | ISSN 1213-9335 | © 2005 Developed by terc.cz