WebNews.cz - počítače, komunikace, mobily, internet, finance

Mapa serveru | Administrace
   

Katalog odkazů » Počítače a internet » Počítače

Kategorie odkazů
52 odkazů

Doporučené odkazy

Nextwind - Repasované PC sestavy, notebooky, monitory, dokovací stanice, tiskárny
Naše společnost Nextwind, provozuje internetový obchod počítačové techniky. Prodáváme repasované PC sestavy, notebooky, monitory, dokovací stanice i software včetně příslušenství. Vyberte si u nás svůj nový počítač a potřebné vybavení.

Odkazy

Prodej počítačů a LCD monitorů
Internetový eshop prodávající stolní počítače a LCD monitory. Sortiment je přehledně třízen a vybrán s veškerou pečlivostí ku spokojenosti zákazníka. Všechny počítače a monitory jsou od prověřených světových značek.

AbiaNet s.r.o
Náše služby zahrnují rychlý servis počítačů a tiskáren, správu počítačových sítí, doménové služby, tvorbu úspěšných www stránek, prodej software a hardware, a další odborné IT služby.

Značkový servis Acer, to je servis notebooků, PC sestav nebo servis monitorů Acer.
Servis Acer, to je servis monitorů, PC sestav nebo servis notebooků Acer. Servis Acer - expresně, snadno a rychle.

Počítačové sítě Benesys
Zajišťujeme kompletní instalaci datových sítí od vytvoření návrhu, projektu, až po samotnou montáž na klíč. Při stavbě datové sítě používámě jen komponenty renomovaných značek a kompletních kabelážních systémů, které jsou na sebe přímo vyladěny.

Asus Eee
Zajímají vás nějaké informace o netboocích nebo o Asus Eee? Na Asus-Eee.cz naleznete všechny podrobnosti o netboocích Eee od společnosti Asus.

Acer servis
Acer servis ABAX servisní centrum provádí profesionální opravy a servis notebooků Acer Aspire, Acer Travelmate a servis všech ostatních modelových řad notebooků Acer. Odvoz zakázek zdarma z celé České republiky do druhého dne.

Asus servis
Notebook servis Asus - servis, opravy a upgrade notebooků Asus . Odvoz a dovoz zakázek zdarma do druhého pracovního dne od nahlášení závady. Pozáruční opravy notebooků Asus pro Vás provádí tým servisních techniků s 15-tiletými zkušenostmi.

Automyši - PC myši v podobě aut
Počítačové myši ve stylu nejrůznějších modelů aut

Baterie a adaptery do notebooků
Firma se zabývá dovozem a distribucí výpočetní techniky, zejména notebooků a jejich příslušenstvím. Zde vám nabízíme hlavně baterie do notebooků, fotoaparátů, videokamer, mobilů atd. K dispozici jsou také tašky na notebooky, kufry a další zavazadla.

Cartidge
Cartridge jsou vyměnitelné barevné náplně pro inkoustové tiskárny. V nabídce jsou barevné cartridge pro různé typy tiskáren.

CS Technologies s.r.o. - Tvorba www stránek a webdesign
Vytvoříme www stránky a internetové prezentace napojené na publikační systém EasyWeb s jehož pomocí má zákazník možnost úplné správy svého webu. Výroba webových stránek a tvroba grafických šablon probíhá s ohledem na optimalizace SEO.

Dell servis
Notebook servis Dell - servis, opravy a upgrade notebooků Dell . Odvoz a dovoz zakázek zdarma do druhého pracovního dne od nahlášení závady. Pozáruční opravy notebooků Dell pro Vás provádí tým servisních techniků s 15-tiletými zkušenostmi.

Dotykové pokladní systémy
Nabízíme pokladní systémy pro obchody a restaurace, hotelový software, registrační pokladny, Vyvíjíme vlastní pokladní software s možností zakázkových úprav. Dotykové pokladní systémy.

eG-sports.eu
Herná liga o super ceny. Counter-Strike, WarCraft, FIFA, NHL, Poker a iné. Herné servery, skvelá komunita hráčov. Portál plný e-sportu a online hrania !

Helko computers – počítače, hardware
Helko computers – Zabýváme se prodejem notebooku, PC sestav, tiskáren a příslušenství, klávesnic, monitorů, pamětí ap. Dále prodáváme ostatní elektroniku jako jsou například GPS navigace, mobilní teleony aj.

Hewlett Packard – autorizovaný prodej a servis
Nabízíme notebooky, tiskárny a spotřební materiály značky HP (Hewlett Packard). Využijte možnosti nákupu notebooků do firmy za akční ceny.

Informace o dedikovaných serverech
Dedicated server, neboli dedikovaný server, pojem objevující se ve slovnících společností podnikajících prostřednictvím internetu, respektive podnikajících přímo na internetu.

Informační systémy
Konference IT systémy pro strojírenství.

iSETOS - Apple Premium Reseller
Jsme součástí teamu Apple. Jsme místo, kde naleznete vaše oblíbené výrobky Apple.SETOS - vše pro vše pro Apple, Mac, iPod, iPad a iPhone. Provozovatelem internetového obchodu www.isetos.cz je SETOS spol. s r.o.

It-sprava.cz - správa sítí, webhosting
Nabízíme návrh, tvorbu a správu datových sítí, instalaci a následnou správu serverů, aktivních prvků a koncových stanic. Zajistíme nasazení virtualizačních technologií, správu databází ORACLE a produktů společnosti CISCO.

KatalogNotebooku.cz - notebooky, přenosné počítače
Katalog Notebooků je největší databází notebooků na českém internetu. Najdete zde aktuální modely světoznámých výrobců Acer, Asus, Toshiba, Sony, Dell, HP a mnoho dalších. V našem katalogu nechybí ani subnotebooky, velké kancelářské notebooky i tablet PC.

LUCKY NOTEBOOK .cz
specializovaný eShop s notebooky a příslušenstvím

NETRA.CZ, netradičně dobrý obchod
Jsme specializovaný internetový obchod s výpočetní technikou. Nabízíme počítače, notebooky, PC komponenty a periferie ve více než 15.000 položkách. Náš eshop umožňuje přehledný výběr zboží a online stav skladu. Dodání v rámci celé ČR.

Nettopy - nettopy.cz
Web se zaměřením na Nettopy, netbooky, mininotebooky. Najdete zde informace na téma těchto notebooků, které se staly hitem posledních měsíců. Nettopy jsou v podstatě notebooky malých rozměrů.

Nokia Booklet 3G - netbook od Nokia
Nokia Booklet 3G - netbook od Nokia s velkou výdrží. Parametry Nokia Booklet 3G, vzhled, popis, cena.

Notebooky levně
Výběr nejlevnějších notebooků značek Acer, Asus, HP, IBM a Lenovo na českém trhu.

Notebooky na splátky
Získejte informace o možnostech pořízení notebooku na splátky. Možnost pořízení notebooku na splátky nabízí dostatek prodejců. V dnešní době si notebooky na splátky pořizuje spousta lidí.

Notebooky servis
Servis notebooků Acer, Asus, HP, Fujitsu, Dell, Sony, Toshiba, Lenovo, IBM, MSI, Umax, Premio a notebook servis dalších značek notebooků. Svoz zakázek zdarma z celé ČR.

NTBOOK.cz - použité notebooky
Prodej použitých notebooků - detailní popis, fotografie a záruka samozřejmostí. Návody na DIY opravy a další informace.

Okay elektro - elektro specialista
Okay elektro, to je Váš specialista na elektroniku. Na informačním webu se dočtete vše o společnosti, sortimentu a síti prodejen v ČR.V prodejnách je k dispozici vyškolený personál, který Vám v případě nejasností poradí.

Oki servis
Autorizovaný servis tiskáren OKI, záruční i pozáruční opravy tiskáren OKI. Svoz zakázek tiskáren OKI k opravám ZDARMA z celé České republiky. Servis OKI pro Vás provádí tým servisních techniků s 15-tiletými zkušenostmi.

Opravy počítačů - výjezdový servis Praha
Provádíme výjezdový servis a opravy počítačů a notebooků. Nabízíme komplexní služby jako jsou veškeré opravy, instalace nebo reinstalace operačního systému, upgrade komponent a další služby.

PC servis
PC servis všech značek počítačů pro celou Českou republiku. Odvoz a dovoz zakázek zdarma do druhého pracovního dne od nahlášení závady. Opravy počítačů pro Vás provádí tým servisních techniků s 15-tiletými zkušenostmi.

pc servis
PCexpres servis výpočtovej techniky pre domácnosti, malé a stredné firmy.

Pcmedia.cz - prodej spotřební el. a PC
Prodej výpočetní techniky, elektroniky. Hardware, software, GSM, navigace a spousta dalších produktů.

Photo Recovery Software
Photo recovery software with free demo version to recover deleted, formatted or lost digital images and photo files from corrupted media devices in all-cases of Damages irrespective of file types and storage media brands.

Počítačemb
Montáž a servis počítačů, správa počítačových sítí. Poradenské služby v oblasti hardware a software. Záchrana dat. Zajištění webhostingu. Tvorba a kompletní správa webových stránek a eshopů. Optimalizace Vašich webových stránek pro vyhledávače.

Renovace tonerů
Renovace tonerů a cartridge pro tiskárny HP, Canon, Minolta, Xerox, Brother a další, dále prodej nových tonerů, servis počítačů a tiskáren, stavba počítačů na zakázku.

RouterBOARD.sk - Vaše platforma pro routery a bezdrátové sítě
Nejrozsáhlejší přehled produktů a doplňků platformy RouterBOARD společnosti MikrotTik. Komplexní srovnání jednotlivých modelů, technické parametry, výkonnostní testy a zkušenosti. Download dokumentace a firmware. Prodejci v ČR/SR.

SEO optimalizace, jednoduchý návod na SEO.
SEO nástroje pro SEO optimalizaci zdarma. SEO optimalizace snadno a rychle pomocí SEO průvodce. Návody, nástroje, analyzátory a validátory pro SEO optimalizaci.

SEO optimalizace, online marketing
SEO optimalizace a online marketing – SEO.AIRA.CZ - Dlouhodobě se zabýváme problematikou internetového marketingu. Nabízíme i služby jako webdesign, konzultace webových prezentací nebo vývoj informačních systémů a webových aplikací..

Servis monitorů
Servis monitorů všech značek pro celou Českou republiku. Odvoz a dovoz zakázek zdarma do druhého pracovního dne od nahlášení závady. Opravy monitorů pro Vás provádí tým servisních techniků s 15-tiletými zkušenostmi.

Servis PC Praha - servis počítačů a notebooků
Servis PC Praha - servis počítačů a notebooků. Provádíme servis notebooků a počítačů, odvirování, nastavení sítí a internetu, zabezpečení, reinstalaci operačních systémů, výměny poškozených komponent, poradenství a další.

Servis počítačů Chomutov
Servis počítačů a jakékoliv další počítačové techniky (notebooky, tiskárny, monitory...), včetně záchrany dat. Přijedeme až k Vám domů! Volejte na 608 544 824.

Servis tiskáren
Servis tiskáren všech značek pro celou Českou republiku. Odvoz a dovoz zakázek zdarma do druhého pracovního dne od nahlášení závady. Opravy tiskáren pro Vás provádí tým servisních techniků s 15-tiletými zkušenostmi.

Terminologie světa sítí
Nevyznáte se v síťových protokolech? Máte zmatek v jednotlivých vrstvách síťových modelů? Dedicatedserverhosting.cz vám pomůže vyznat se ve spleti síťových protokolů.

WolframAlpha
Před časem jsem Vás informoval o možném konci éry vyhledávače od společnosti Google. Že by to bylo tady? Ze včerejška na dnešek, to je z 15.5. na 16.5. byl spuštěn nový vyhledávač jménem WolframAlpha. Co tento šikula umí nebo neumí si přečtěte dále.

Xcreative - www stránky a prezentace, seo optimalizace, aplikace, programování
Naší specializací je webdesign Vašich www stránek (prezentace), přední umístění ve vyhledávačích - seo optimalizace, programování internetových aplikací a máme i již hotové aplikace, které jsou snadno použitelné a rozšíří možnosti Vašich www stránek.

Zdravý počítač, s.r.o.
Správa sítí, prodej a servis výpočetní techniky. Tvorba a správa www stránek, nabídka komplexního outsourcingu IT pro firmy.

A+ SERVIS NOTEBOOKŮ ZLÍN - PC SERVIS ZLÍN, NOTEBOOKY, POČÍTAČE, ZÁCHRANA DAT, IPHONE SERVIS
Nabízíme Vám kompletní servis notebooků, netbooků, opravy počítačů a další servisní služby. Záchrana - obnova poškozených či smazaných dat. Apple iPhone servis Zlín.

Odkazy 1 - 50 z 52 celkem | Další odkazy

Redakce | | | ISSN 1213-9335 | © 2005 Developed by terc.cz