WebNews.cz - počítače, komunikace, mobily, internet, finance

Mapa serveru | Administrace
   

Katalog odkazů » Věda a technika » Mobilní komunikace

Odkazy

Oblokovani.cz
Zajímavé konference okolo mobilních telefonů + software.

GSM Phone Software
GSM, bluetooth, WAP, Cellular, Nokia, 8810, PCS, Cellphones, Mobile Data, Telecommunications site focusing also on Africa. GSM phones. Nokia, Siemens, Ericsson, Kenwood, Motorola, Bosch. CDMA mobil phones. Mobile Data, GPRS, EDGE, UMTS.

Ericsson Mobile
Vše co potřebujete vědět o ERICSSONech. Neoficiální tránky o telefonech pro mobilní komunikaci společnosti ERICSSON.

GSM - ZONE
GSM - ZONE free unlock solutions, free schematic, free software for gsm phone

nokia2000.zde.cz
GSM technologie, loga, melodie, konference, odblokování, odkazy, netmonitor, SMS bombing, novinky, ...

Gengheraenga
FREE SoftWare GSM (download možný po volné registraci).

nokia.zde.cz
Spousta informací ohledně telefonů NOKIA, servisním menu, dále výpis všech vysílačů PG a ET a nakonec i tvorba zvonění a loga operátora.

mobile.box.sk
Množství odkazů okolo mobilních telefonů a GSM.

GSM World.net
Your source for Nokia and Ericsson ringtones, software, SMS, secrets, and more!

GSM Support Team
GSM Support Team - GSM Software Sell - eXchange - Membership Website

G S M inside.com
The largest mobile information database on the net.

Sony Ericsson T300
Na těchto stránkách naleznete různé spořiče obrazovky, polyfonní melodie, pozadí na displej, témata - prostředí, hry v enginu Mophun, informace o různých příslušenstvích, moje postřehy a tipy k telefonu, dále nějaké fotky tohoto telefonu, podrobné technic

Siemens C65 - Vše zdarma!!!
Melodie,Tapety,Animace a další ZDARMA

Netová plantáž
Recenze mophun her, tipy, návody, triky, pozadí, témata, spořiče a download pro Sonyericsson t300(t310, t230, ...). Dále píši o: Zeměplocha Terry Pratchetta a dračí doupě.

Na Mobil - MMS SMS
Loga, melodie, zvoneni, tapety, sporice, java hry, videa, obrazky, animace

Vše na Mobil
Webové stránky zaměřené na mobilní telefony jako jsou např. Nokia, Samsung, LG, Sony Ericsson… Naleznete zde novinky, recenze ze světa mobilů a také Java aplikace, Java Hry, Filmy na mobil ke stažení a mnoho dalších kvalitních informací…

1000 Sms zdarma
Sms brána ze které můžete neomezeně posílat sms zdarma na Vodafone, O2 a T-Mobile!

Apple iPhone 3G S - informace o telefonu
Informace o telefonu Apple iPhone 3G S. Novinky o iPhone, aplikace do iPhone telefonu, příslušenství pro iPhone, hry, navigace a spoustu dalších užitečných iPhone rad.

Google Nexus One
Web našlapaný informacemi o Google Phonu a jeho možnostech. Najdeš zde novinky týkající se Google Phonu, tipy a triky pro ještě lepší obsluhu, fotogalerii, kde si můžeš prohlédnout detaily mobilu a videa.

Hry na mobil
Stovky skvělých sportovních, akčních nebo vědomostních java her, populárních melodií, písniček, tapet a dalších aplikací pro váš mobil

LG Arena
Pokud hledáte kvalitní mobil s výborným displejem, baterií, která vydrží až 30 hodin poslechu hudby a 5 MPX fotoaparát, je LG KM900 Arena ten pravý mobil pro vás. Sami se přesvědčíte, že tento mobil je opravdu velký konkurent iPhonu. Je známo, že u LG ne

Mobilní telefony
Informace o mobilních telefonech. Víte, jak si vybrat ten správný mobil? Navíc u nás můžete levně koupit, případně prodat svůj mobilní telefon. Neváhejte a navštivte stránky zaměřené na mobilní telefony.

Nejlevnější Samsung Galaxy S3 levně
Nejlevnější Samsung Galaxy S III levně je příjemný na dotek i na pohled. Jednoduchá elegance inspirovaná přírodou. Samsung Galaxy S3 levně je zatím posledním telefonem od Samsungu z řady S. Galaxy S III (i9300) Vás zaujme.

Nokia 5800 XpressMusic
Nokia5800.cz je web, který se věnuje dopodrobna mobilnímu telefonu Nokia 5800 XpressMusic. Najdete u nás videa, recenze, příslušenství, funkce a parametry, zvuky ke stažení, aplikace, tapety a hry. Pochlubte se nám s Vašimi znalostmi, zeptejte se nás ane

Nokia n69
Recenze telefonu nokia n69 a nokia n97, na stránkách naleznete novinky o těchto dvou telefonech nokia a kompletní technické parametry modelů nokia N69 a N97.

Nokia-cz.cz - Telefony Nokia
Katalog mobilních telefonů Nokia. Najdete zde Java hry, schémata, aplikace, motivy, tapety, videa a vyzvánění.

QR kódy a mobilní telefony
QR kódy – vše o novince pro mobilní telefony, která míří v kombinaci „QR kód + mobil s foťákem + QR čtečka kódu“ do oblastí komunikace, reklama, marketing, obaly. Nahradí čárové EAN kódy? Technologie QR Code = telefony s více informacemi.

Samsung Galaxy Mini
Informační web o mobilním telefonu Samsung Galaxy Mini. Kromě samotné recenze najdete na webu zajímavé články, tapety, hry, schémata, informace o příslušenství a také diskusní fórum. O Galaxy Mini na jednom místě.

Samsung Galaxy S
Web o telefonu Samsung Galaxy S. Obsahem je příjemná recenze, videa, informace o příslušenství, diskusní fórum, tapety, hry i schémata. Podívejte se na největší fun web tohoto telefonu a dozvíte se víc.

Samsung Omnia
Vše co chcete vědět o novém telefonu s dotykovým displejem Samsung Omnia.

Sluchatko.cz
Tapety na mobil, Schémata na mobil, Melodie na mobil, Zvuky na mobil, Hlášky na mobil, Nametones na mobil.

SMS brána SMSmidlet
Kvalitní posílání sms do všech operátorů v ČR od 0.84Kč bez dph. Hromadné rozesílání z excelu nebo z API. Možnost nastavit vlastní tel. číslo jako odesílatel SMS nebo přijímat odpovědi na email.

Sms brána zdarma
Potřebujete si poslat sms do libovolné sítě zadarmo? Tato sms brána je přesně to co hledáte, žádné zdlouhavé vyplňování formulářů, kontrolních kódů, stačí pouze zadat číslo, vybrat operátora, napsat zprávu a potvrdit.

Sosatko.euweb.cz - Vše pro Mobil zdarma
Sosatko.euweb.cz - java aplikace,java hry,schémata,software pro mobilní telefony značky Sony Ericsson i jiných značek ke stažení zcela zdarma. Časté aktualizace.Výměna odkazů s tímto webem.

Porovnanie mobilov
Prehlad a porovnanie mobilnych telefonov. Najrychlejsie a najdetailnejsie porovnanie. Katalog mobilov. Vyhladavanie mobilov podla parametrov.

Odkazy 1 - 35 z 35 celkem

Redakce | | | ISSN 1213-9335 | © 2005 Developed by terc.cz