WebNews.cz - počítače, komunikace, mobily, internet, finance

Mapa serveru | Administrace
   

Katalog odkazů » Sport a relaxace » Sportovní oddíly

Odkazy

ASPV Brno - oddíl modení gymnastiky
Oficiální stránky oddílu moderní gymnastiky z Brna Kohoutovic, na kterých najdete kompletní informace o naší činnosti.

Sedm zbabělých B
Oficiální stránky fotbalového týmu hrajícího soutěž hanspaulská liga. Historie, novinky a články, rozpis zápasů a pískání, tabulka, statistiky a profily hráčů, galerie, sponzoři, seznam hřišť, diskusní fórum, fanklub, tipovací soutěž, ankety a kvizy.

Dorky - stolní fotbal
Pražský tým hrající stolní fotbal ve 3. Rosengart lize

banda!cz
Založte svému sportovnímu týmu dokonalé stránky. Připraven je kalendář akcí, soupisky, diskusní fórum, ankety, šablony pro změnu vzhledu a mnoho dalšího pro vytvoření, umístění a vedení vlastních klubových stránek zdarma.

Skoky.cz - stránky českého týmu skokanů na lyžích
Stránky českého týmu skokanů na lyžích - aktuality, aktuální žebříček, český tým, světový pohár. Internetový obchod s lyžemi Jaroslava Sakaly - sjezdové lyže a bežky Sporten, Snowboardy, vázání, oblečení, helmy, chrániče, brýle, bazar lyží a další.

Hvězdná skupina
Stránky tréninkové skupiny biatlonu, která si říká Hvězdná skupina. Jsme součástí Klubu biatlonu Jilemnice.

DC Březňáci
Oficiální stránky šipkařského klubu z Ústí nad Labem. Informace o klubu, zápasech, pořádané turnaje, fotogalerie.

Badminton club RSC Brno
Stránky brněnského badmintonového klubu RSC Brno. Aktuality převážně z dění v klubu, informace o klubu, výsledky soutěží, fotogalerie, videogalerie, amatérský a hobby badminton, badmintonové odkazy, diskuze, fórum.

KHL | Kroměřížská hokejová liga
Kroměřížská hokejová liga (KHL) sdružuje hráče hobby hokeje v Kroměříži (Zimní stadion v Kroměříži). Hokej v Kroměříži je podporován hokejovými kluby: Hanák Team, HK Plačkov, Buldok Otrokovice, AHK Kroměříž, STS Vážany, Chomýž -Sportcentrum, HC Reds.

Miroslav Kij - tenisová škola Třebíč
Tenisová škola MK systematicky vyučuje tenis, pořádá pro hráče pravidelné turnaje a organizuje tréninky pro dospělé i děti už od šesti let věku. Trenéři tenisové školy vlastní trenérské licence a jsou průběžně školeni v nejmodernějších trendech.

Pražská amatérská squashová liga
Squash liga pro všechny amatérské hráče squashe v Praze. Hrajte squash pro radost, flexibilně a sestavte si vlastní časový plán zápasů.

SK Meteor tenis Praha Palmovka
Tenisový oddíl SK Meteor Praha, Pronájem tenisových kurtů v Praze na Palmovce od 150,-Kč/hod, Možnost členství v klubu, Restaurace, Provozní doba 9-21h

Šachový klub Dúbravan v Bratislave
Klub pre začiatočníkov organizuje šachové krúžky pre deti aj dospelých. Pre pokročilých ponúka tréningový program, účasť na ligových súťažiach a šachových turnajoch.

Škola bruslení v Ústí nad Orlicí
Škola bruslení v Ústí nad Orlicí si neklade za cíl nic více, ale ani méně, než položení základů bruslení, hravou a zábavnou formou. Vytvoření příjemné atmosféry a doslova vtažení dětí do této pohybové aktivity.

Tai Chi Praha
Tradiční čínské cvičení Tai Ji je praktikováno jako bojové umění i pro zdraví a relaxaci. Cvičení Tai Či posiluje fyzickou kondici a udržuje duševní pohodu. Jsou zde pořádány kurzy pro začátečníky i pokročilé.

The Gunners Benátky
Internetové stránky jsou zaměřeny na tým The Gunners Benátky, který hraje ligu malé kopané v Milovicích. Na stránkách najdete vše potřebné.

TJ Sokol Ostrovačice
Stránka o Tj Sokol Ostrovačice

Odkazy 1 - 17 z 17 celkem

Redakce | | | ISSN 1213-9335 | © 2005 Developed by terc.cz