WebNews.cz - počítače, komunikace, mobily, internet, finance

Mapa serveru | Administrace
   

Katalog odkazů » Školství a vzdělávání » Vysoké školy

Odkazy

Adresář vyšších odborných škol v ČR
Přehled všech vyšších odborných škol (VOŠ) v ČR. Informace o školách, školném, podmínkách studia a jeho kvalitě s možností vyhledávání podle oborů, měst či kraje. Rady "Kam po maturitě" a jak úspěšně zvládnout přijímací řízení.

Adresář vysokých škol a VOŠ v ČR
Kompletní adresář vysokých škol, univerzit a VOŠ s možností vyhledávání dle oboru, kraje či názvů škol. Podrobné prezentace jednotlivých škol, informace pro kvaltiní výběr školy včetně pomůcek k přijímacím testům a radám o přijímacích zkouškách.

Přijímací zkoušky, maturita
Vše na přijímací zkoušky! Přípravné kurzy, učebnice, přijímací testy, poradna. Právnická, ekonomociká, filozofická - psychologie, politologie, lékařská fakulta, policejní akademie, VŠE, UK, MUNI. Testy, maturita, doučování, jazykové školy, referáty.

Bakalařská práce - vypracování podkladů
Specializujeme se na vypracování podkladů pro bakalářské práce. Naše práce jsou originály zpracované odborníky. Jsme na trhu již 7 let, můžete se na nás spolehnout.

International Prague University
Vzdělávací instituce uskutečňující studijní programy zahraničních vysokých škol v České republice. Bakalářské a magisterské studijní programy

Diplomové práce
Specializujeme se na zpracování podkladů pro diplomové práce. Máme tým odborných autorů, kteří mají mnoho zkušeností. Jsme na trhu již 7 let a obsloužili jsme již stovky spokojených zákazníků.

Doučování středoškolské a VŠ matematiky v Praze
doučováni středoškolské, vysokoškolské matematiky a matematiky od 8.třídy ZŠ v Praze.

Mediálna výchova
Cieľom portálu je mapovanie stavu mediálnej výchovy v Slovenskej a Českej republike, informovanie o všetkých vzdelávacích a výskumných projektoch v oblastiach mediálna výchova a mediálna gramotnosť.

Přípravné kurzy na Práva
Právnické, ekonomické a filozofické fakulty jsou jedny z nejžádanějších fakult ze všech českých vysokých škol, a proto není jednoduché na ně úspěšně složit přijímací zkoušky. Nabízíme Vám přípravné kurzy na Vysoké školy, základní a rozšířený, přípravné ku

Seminární a závěrečné práce
Assignment.cz - jsme specialisté na psaní referátů, seminárních, MBA, bakalářských a diplomových prací. Dodáváme pouze originální a vysoce kvalitní texty, zaměstnáváme tým odborných autorů s mnoha zkušenostmi.

Odkazy 1 - 10 z 10 celkem

Redakce | | | ISSN 1213-9335 | © 2005 Developed by terc.cz