WebNews.cz - počítače, komunikace, mobily, internet, finance

Mapa serveru | Administrace
   

Katalog odkazů » Zdraví a životní styl » Lékaři

Doporučené odkazy

Psycholog Praha 1 a 2
Poskytuji odbornou pomoc formou psychologického poradenství a psychoterapie. Zaměřuji se na řešení psychických potíží, které se rozvinuly v reakci na náročné životní události, osobní či vztahové krize. Ve svém přístupu uplatňuji principy analytické psycho

Odkazy

Estetická plastická chirurgie
MUDr.Pavel Kurial - Estetická plastická chirurgie

Soukromá psychologická poradna Ostrava, Psycholog Ostrava
Soukromá psychologická poradna v Ostravě. Mgr. Libor Kundrata klinický psycholog, psychoterapeut a hypnoterapeut. Poradenské služby pro dospělou klientelu, formou individuálního či skupinového terapeutického sezení.

Coaching Praha
Koučink nabízí pomoc s problémy v zaměstnání nebo při jeho hledání. Při koučovacích schůzkách je klient koučem motivován, aby do posledního sezení splnil úkoly zadané na prvním koučinku, a tím problém odstranil. Schůzky probíhají v Praze.

Dermamedica.cz
Dermamedica.cz je kožní ambulance, která se věnuje kožním problémům jako např. akné, ekzémy, plísňová onemocnění kůže a nehtů či kožní nádory. Kromě léčby pohlavních nemocí, provádíme i menší chirurgické zákroky nebo zákroky spojené s estetickou dermatolo

Duovize - Oční klinika Praha
Oční klinika Duovize nabízí operace očí laserem, operace očních vad, ambulantní operace šedého zákalu a dalši oční operace. Dále nabízí zákroky estetické medicíny.

Chirurgie AMED – Dětská chirurgie Praha
Chirurgie AMED je chirurgie se zaměřením na One day surgery, tedy operace dětí bez nutnosti pobytu v nemocnici! Naší snahou je léčit rychle, pokud možno bez bolesti a s vyloučením hospitalizace v nemocnicích.

Chirurgie-kulik.cz
Provádíme léčbu rázovou vlnou. Díky dlouholetým zkušenostem a moderní výbavě své ordinace jsme připraveni poskytovat kvalitní a moderní péči ve svém oboru. Specializujeme se na bolestivost ramenního kloubu, bolest kloubů, tenisový loket.

Laderma-plastická chirurgie
· Kanadská klinika plastické chirurgie Laderma v Praze Vám nabízí světový standard služeb za příjemné ceny. Provádíme všechny zákroky z oboru plastická chirurgie, zejména: zvětšení prsou, zmenšení a modelace prsou.

Manželská, rodinná a psychologická poradna Rovena
Poskytování služeb psychologické poradny. Nabídka psychoterapie a podpory při řešení osobních problémů. Manželská a rodinná poradna, poradenství ve výchově a další služby. Psychologická poradna online.

Mgr. Monika Šulistová klinická logopedie
Logopedická ambulance Mgr. Moniky Šulistové nabízí nápravu vad a poruch výslovnosti u dětí. Máme logopedy s praxí a věnujeme se poruchám jako je dyslalie, vývojová dysfázie, opožděný vývoj řeči, koktavost a breptavost.

MUDr. Karel Urban - Operace nosu Praha
Plastický chirurg, primář Kliniky plastické chirurgie I.lékařské fakulty Univerzity Karlovy ve Fakultní nemocnici v Praze Na Bulovce a plastický chirurg soukromé kliniky Esthé, a.s. Praha.

MUDr. Libor Kment - Plastický chirurg
Stránky MUDr. Libora Kmenta, zástupce vedoucího lékaře soukromé kliniky Esthé a plastického chirurga Kliniky plastické chirurgie I.lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze Na Bulovce.

MUDr. Marie Hasíková
Zabýváme se diagnostikou a léčbou problémů centrální, autonomní a periferní nervové soustavy v oblasti dětské i dospělé neurologie. V našem zdravotnickém zařízení se zabýváme dále myoskeletální medicínou a nabízíme též eeg vyšetření.

MUDr. Opletal Pavel - gynekolog a porodník
GynOp, s.r.o. - Gynekologická ambulance - Gynekologické, estetické a relaxační centrum. Léčba a prevence gynekologických onemocnění.

Neovize - Oční klinika Brno
Neovize je moderní oční klinika zaměřená na laserové operace očí, operace šedého zákalu, operace a léčbu sítnice a sklivce a další oční operace.

Psycholog a psychoterapeut Praha - Mgr. Magda Hazi
Psycholog a psychoterapeut Mgr. Magda Hazi (roz. Štěpánková) se sídlem v Praze. Naše psychologická poradna pro deprese, řešení manželské krize či jiné životní situace, způsobující stres nebo deprese. Poradna pro jednotlivce, páry nebo celé rodiny.

Psychologické poradenství Praha
Zabývejme se společně tím, co vás trápí a hledejme možnosti změny a zlepšení. Intenzivní práce „na sobě“ v rámci odborného vedení může pomoci zlepšit kvalitu života i lidem bez vážných problémů, kteří mají chuť hledat.

RMA Centrum poliklinika
Poliklinika R.M.A. Centrum s. r. o. nabízí svým klientům ambulantní lékařskou péči i nadstandardní služby. K dispozici je praktický lékař, urologie, interní lékařství, dermatologie, psychologie, mamologie, rehabilitace.

Stomatologická péče
V naší zubní praxi se zaměřujeme na kvalitní a moderní stomatologickou péči. Našim pacientům poskytujeme bezbolestné, dlouhodobě funkční a vysoce estetické zubní ošetření.

ZDN – Zdravotnické noviny – týdeník pro odborníky ve zdravotnictví a farmacii
Týdeník pro odborníky ve zdravotnictví a farmacii jsou nejčtenějším odborným týdeníkem s dlouholetou tradicí. Titul je určen lékařům a ostatním odborným profesím ve zdravotnictví a farmacii.

Zubní ordinace Ječná
Moderní stomatologické centrum se sídlem v Praze 2, Ječná 1. Příjmáme nové pacienty. Ordinační hodiny jsou každý pracovní den od 8:00 do 20:00 Tel: +420 224 920 507.

Zubní ordinace Praha
Naše zubní ordinace Praha poskytuje komfortní ošetření Vašeho úsměvu. Množství námi poskytovaných stomatologických výkonů umožňuje komplexní péči o Váš chrup. Svěřte se do rukou profesionála v naší zubní ordinace Praha!

Adresář lékařů
Dostali jste se během vaší dovolené nebo jiné cesty do zdravotních potíží a sháníte kontakt na nějakého lékaře nebo zdravotnické zařízení? Náš katalog je vám plně k dispozici, máme pro vás desetitisíce záznamů.

Odkazy 1 - 24 z 24 celkem

Redakce | | | ISSN 1213-9335 | © 2005 Developed by terc.cz