WebNews.cz - počítače, komunikace, mobily, internet, finance

Mapa serveru | Administrace
   

Katalog odkazů » Obchod a služby » Technika

Kategorie odkazů
100 odkazů

Doporučené odkazy

Odvlhčovače vzduchu
Půjčovna odvlhčovačů vzduchu v Liberci. Vhodné pro novostavby, kde vysoká vlhkost vzduchu může způsobit poškození majetku i zdraví.

Paletový vozík, paleťák, paletovací nebo paletizační vozík
Jak správně a dobře vybrat paletový vozík? Kde koupit paletový vozík? Vše o nákupu, rady a tipy. Přehled druhů paletových vozíků (paletovací, paletizační vozíky nebo také paleťáky). Nízkozdvižný vozík = paleťák. Manipulační technika, rudly, hevery, vyso

Pavel Jindra - Technika pro gastronomii
Dodáváme jak jednotlivá zařízení, tak vybavení pro školní jídelny, ústavy sociální péče, nemocnice, závodní stravování, hotely, penziony, bufety, restaurace a ostatní gastronomické provozy.

Vortex System - zabezpečovací a kamerové systémy
Nabízíme nejen montáže kamerových a zabezpečovacích systémů ale i elektromontáže, protipožární a docházkové systémy, inteligentní domy, strukturovanou kabeláž, IP kamery, elektroinstalace a další.

Multicar
Společnost Unikont group s.r.o. se zabývá prodejem, pronájmem a servisem komunální techniky. Je autorizovaným prodejcem multifunkčních užitkových vozidel Multicar, nosičů velkého množství funkčních nástaveb pro komunální služby.

Alarmy - cz Praha
Instalace a servis bezpečnostních systémů pro byty, domy, kanceláře atd. Připojení alarmu na váš mobilní telefon nebo na PCO. Dále dodáváme kamerové,přístupové a docházkové systémy, domovní audio a video telefony.

Elkosat prodej a montáže satelitů opravy elektrospotřebičů
Prodej a montáže satelitů, antén, kompletní instalace a poradenství.Opravy domácích elektrospotřebičů ,pračky, myčky, kávovary. skylink,cs link,Electrolux, Zanussi, Aeg, Bosch, Siemens, Baumatic, Ardo, a další. Plzen,sever,západní čechy.

Signální generátory funkcí DDS
Signální generátor - nezbytný přístroj nejen při vývoji, servisu a testování elektronických zařízení - slouží jako zdroj napěťového signálu (harmonického, trojúhelníkového, obdélníkového...) s nastavitelnými parametry (frekvencí, amplitudou...).

BuildExpert
Dovolte, abychom Vám představili společnost BUILDEXPERT a přivítali Vás tímto na nové informační stránce této společnosti. Naše obchodní politika je založena na spolupráci s obchodními firmami, které mají zájem o vývoz…

iDC21.cz - alarmy, zabezpečovací a kamerové systémy
Dodáváme alarmy, kamerové a přístupové systémy, požární signalizaci atd. Dodáváme bezdrátové alarmy a zabezpečovací systémy do míst bez elektřiny. Poskytujeme komplexní zabezpečení včetně připojení na PCO. Nabízíme projekční činnost pro ateliery.

Odkazy

ELEKTROSERVIS-Musil
Prodej topných těles,termostatů a přepínačů do elektrospotřebičů, prodej filtračních sáčků do vysavačů a dalších náhradních dílů i na dobírku. Dále prodej a servis vysavačů AquaVac. Provádíme opravy Remosek též na dobírku.

Mobilní klimatizace různých výrobců
Mobilní klimatizace značky Carrier a dalších výrobců dle aktuální nabídky určené pro domácnosti, kanceláře, chlazení serveroven apod. Snadná instalace, manipulace a obsluha, špičkový design. Záruka nejnižších cen klimatizací na českém trhu, doprava po Pra

RS REPROSERVIS
Kopírky Nashuatec, digitální, barevné, velkoformátové kopírovací stroje. Servis strojů všech značek, spotřební materiál a ND. pronájem a leasing kancelářské techniky. Pobočky Brno, Znojmo, Žďár nad Sázavou, Jihlava.

Senzory, měření vzdálenosti - ME
Jeden z hlavních dodavatelů senzorů, měřicí techniky a řešení. Rádi bychom Vám představili naše výrobky a služby v oblasti senzoriky.

GEODETICKÉ CENTRUM s.r.o.
Prodej, servis, kalibrace geodetických a stavebních přístrojů a pomůcek (GPS, nivelační přístroje, teodolity, totální stanice, rotační lasery, křížové lasery, stativy). Thales Navigation, South, GPI, Topcon, Sokkia, Leica, BMI, Magellan, Garmin

Zahradní technika
Zahradní technika STIHL a VIKING - autorizovaný prodej a servis včetně broušení řetězů. Elektrické a motorové pily, sekačky na trávu, nůžky, čističe, jamkovače, foukače, tlakové čističe, rozbrušovačky a provzdušňovače trávníků.

Natec s.r.o.
Natec s.r.o. - generální zastoupení Nashuatec pro ČR. Kopírovací stroje analogové, digitální, barevné, velkoformátové, copyprintery, faxy, tiskárny a spotřební materiály

Taurid s.r.o.
inženýrsko-dodavatelská společnost se zaměřením na průmyslovou automatizaci v komplexních dodávkách a službách pro zákazníky na celém světě - projekční práce, vývoj software, řízení a vizualizace speciálních strojů, PLC atd.

Teplo.CZ
Vše, co chcete vědět o teple - ceny ze teplo, vytápění, údržba.

SROVNAME.CZ – Srovnání cen
Srovnání cen zboží kvalitních eshopů na českém trhu. Porovnáváme ceny online - digitální fotoaparáty, mobilní telefony, televize, spotřebiče a další tisíce výrobků

Chladírenský servis Jedlička - chlazení a klimatizace
Transportní chlazení Eurofrigo, klimatizace, chladírenské a mrazírenské dveře, chladírenské a mrazírenské boxy, industriální panely, chladírenská technologie, blokové jednotky Technoblock.

GHV Trading, spol. s r.o.
Prodej měřicí techniky a komponentů pro rozváděče. Cejchování proudových transformátorů, kalibrace měřicích přístrojů.

Alseko s.r.o.
IP kamery, kamerové systémy, EZS, satelitní a zabezpečovací technika, DVB-T, servis elektroniky

Jaroslav Česal - Elektro, hromosvody
Firma Jaroslav Česal - Elektro, Blovice, se zabývá silnoproudou a slaboproudou instalací, hromosvody a projekční činností. Dále vyrábí rozvaděče NN, kabelové žlaby, lávky, rošty, součásti pro hromosvod a stožáry venkovního osvětlení.

Satelitní komplety HDTV
Pro nejlepší obraz využijte satelitní komplety HDTV. HDTV satelitní komplety, jejich výhody, z čeho se skládají a spousta dalších zajímavých a praktických informací. Podrobný informační web o HDTV satelitních přijímačích.

Kompresory a chlazení
Prodáváme kompresory šroubové, pístové, naftové, pojízdné, elektrické, Schneider a Ingersoll-Rand, použité Atlas Copco, Kaeser, Atmos, sušičky, filtry, separátory Donaldson Ultrafilter, chlazení vody Ultrafilter, Geotek, JDK, MTA, generální opravy kompres

Klimatizace Ostrava, vzduchotechnika Ostrava, tepelná čerpadla Ostrava
Dodáváme a montujeme klimatizace, tepelná čerpadla a vzduchotechniku na klíč. Poskytujeme záruční a pozáruční servis. Působíme ve městě Ostrava a okolí.

Challenge - výrobce a dodavatel produktů pro převod hnací síly
Challenge - výrobky pro převod hnací síly - řetězy,řetězová kola,ozubená kola,řemeny,řemenice,ložiska,svěrná pouzdra,hřídelové spojky,převodovky,elektromotory,plastové vedení řetězu,produkty Tsubaki,zakázková výroba

Industry Online - strojírenský portál
INDUSTRY ONLINE: profesionální strojírenský portál - katalog odborných firem, aukce strojů a zařízení, komplexní inzerční servis.

Balicí a páskovací technika UNIPACK
Páskovací automaty, ruční páskovačky, balení do smrštitelné folie, balicí linky do streč folie, ovinovací stroje na palety, dopravníky, paletizéry, příslušenství, vázací pásky,obaly a spony. Prodej, servis, výroba, poradenství ČR a SR.

FROMM páskovací zařízení
Páskovací technika a vázací materiál značky FROMM. Kompletní srotiment pro ruční páskovačky, aku páskovače, el. páskovací strojky a vázací pásky (ocelové a plastové).

Homogenizátor vertikální, vertikální míchací zařízení
Výroba, prodej, repase míchacích strojů a zařízení, míchadel, homogenizátorů vertikálních, nautamixů, nádrží s míchadlem.

Agriaffaires : Agrobazar
Prodávejte a kupujte použitou zemědělskou techniku přes náš inzertní server: traktory, kombajny, pluhy, lesní stroje a jiná zemědělská technika.

ALTRON integrace v oblasti datových center
Společnost ALTRON a.s. nabízí širokou škálu řešení pro datová centra. Mezi nabízené služby a produkty patří datová centra na klíč, systémy chlazení, systémy napájení, monitoring a řízení datových center, konzultace a poradenství a provoz datových center.

BBQ Service, s.r.o.
Predaj grilov Weber voľne stojacich alebo vstavaných spotrebičov Miele a Liebherr, kuchynských potrieb Fissler, robotov Kitchen Aid, mlynčekov Peugeot, kávovarov a kvalitných nožov Wusthof a Zwilling.

Besmont s.r.o.
Jeřáby s 25 letou tradicí od specialisty na zdvihací a manipulační techniku. Nabízíme široký sortiment dodávek všech druhů jeřábů. Vyrábíme standardní jeřáby moderní a lehké konstrukce pro manipulaci s kusovým materiálem.

Blue-panther.cz – více než měření
Jsme předním dodavatelem profesionálních měřicích přístrojů a kompletních odborných služeb s nimi spojenými. Zastupujeme světové výrobce - Fluke, Chauvin Arnoux, KIMO, Ideal Industries. Jsme držiteli ISO 9001:2000 na dodávky a servis měřicí techniky.

Brusivo Techcentrum
Velkoobchod brusiva nabízí brusné, řezací a lešticí nástroje jako jsou řezací a brusné kotouče, diamantové orovnávače, technické frézy, diamantové kotouče a orovnávače, brusné papíry, látkové a filcové kotouče. Nabízíme brusky a vrtačky značky Opti.

Čaněk drtiče s.r.o.
Firma má zastoupení na prodej nových i použitých strojů RUBBLE MASTER pro český trh. Poskytujeme kompletní služby spojené s prodejem, odborné zaškolení obsluhy stroje. Zprostředkování financování, zajištění přepravy.

Čistící stroje, úklidové stroje, mycí stroje
Pro údržbu a úklid vnitřních i venkovních ploch nabízíme čistící stroje, úklidové stroje, mycí stroje, zametací stroje, komunální techniku, všechny čistící stroje splňují i ty nejnáročnější podmínky.

DENIP - komplexní zpracování plechových výrobků
Výroba a zpracování plechových výrobků, řezání laserem, stříhání děrovacími lisy, ohýbání ohraňovacími lisy, svařování a montáž sestav včetně povrchových úprav.

Detektor kovu Garrett - kvalita z USA
Informace o detektorech kovů Garrett a prodej vč. příslušenství a náhradních dílů. Popis hobby i průmyslových detektorů s možností vyzkoušení, koupě nebo půjčení.

DVOŘÁK - svahové sekačky s.r.o.
svahová sekačka Spider, sečení svahů a nepřístupných ploch, remote control slope mower, radio controlled slope mowers, spider, dvorak, mowing steep slopes rádiem dálkově řízená svahová sekačka, svahové sekačky, spider, dvořák, sečení / sekání svahů / n

EKIM MORAVIA s.r.o.
Kvalitní a úsporné vytápění. Společnost EKIM MORAVIA s.r.o. od roku 2007 realizuje na klíč kompletní dodávky v oblasti vytápění pro novostavby i rekonstrukce.

Elektro revize Brno
Nabízíme služby revize elektro v Brně a okolí za příjemné ceny. Provádíme revize elektrických zařízení, elektrospotřebičů, hromosvodů a přehlednou evidenci revidovaných elektrichých zařízení. V rámci zakázky jsme schopni zajistit i drobné elektroinstalačn

Elektro-šicí stroje Frolka
Prodej a opravy šicích a vyšívacích strojů stojů Brother, Zetina a Janome , nitě, patchwork a quilting ,příslušenství, náhradní díly.

Elektroinstalace Praha, návrhy a dodávky osvětlění
Společnost RODEL s.r.o. provádí ve městě Praha komplexní elektroinstalace, specializuje se na návrhy a dodávky osvětlení, instalace ozvučení, Yamaha HIFI systémy a na slaboproud a jeho instalace.

Elektroworld
Stránka elektroworld-elektro.info je informativní stránka věnovaná řetězci obchodů s elektronikou Elektroworld. Najdete zde důležité, užitečné a zajímavé informace. Dále informace o sortimentu a adresy obchodů Elektroworld.

Euroenergy
Společnost Euroenergy poskytuje komplexní poradenství v oblasti energetiky.

Evyt, s.r.o.
Zajišťujeme kompletní služby v oblasti výtahové techniky. Montáže i modernizace lanových a hydraulických výtahů. Prohlídky, revize a zkoušky včetně revizí el. zařízení výtahů. Nabízíme záruční a ...

G E N E R A L S O U N D
Technické zajištění kulturních a jiných akcí. Zvuk, světla, velkoplošné projekce, mobilní podia, ground support. Prodejna zvukové a světelné techniky, výroba, servis. Ozvučení, osvětlení, videoprojekce, bezdrátové kamery, přehlídková mola, podium.

geoobchod - Praha, Pardubice, H.Králové, Most
Dodáváme nivelační přístroje, latě, teodolity, totální stanice, laserové měřiče a dálkoměry. Nivelační přístroj, laser rotační, křížový, potrubní. Laserový dálkoměr, měřič. Magellan. Prodáváme geodetické pomůcky přístroje, pomůcky, potřeby, měřící kolečko

HD3D - Hudba a video profesionálně!
HD3Dshop je internetový obchod zaměřený na profesionální vybavení k poslechu hudby a sledování videa. Dodáváme kvalitní audio/video vybavení pro Vaše obýváky. Nebojte se nás kontaktovat.

Heliostar - slunce do vašich domovů
Dodáváme a realizujeme solární systémy, fotovoltaické a fototermické elektrárny, specializujeme se na sluneční kolektory, teplovzdušné vytápění, rekuperaci a solární chlazení, zajišťujeme poradenství v oblasti projektování, dodávky a montáže solárních sys

Hodinky Guess – pánské a dámské hodinky
Hodinky Guess se vyrábí od roku 1983, a tak již mají dlouhou tradici. Nabízejí skvělý design, kvalitní provedení a inovativnost. Navíc nabízejí mnoho dalších vychytaných funkcí.

Honda Stroje - travní sekačky a traktory, elektrocentrály
Oficiální zastoupení zahradní techniky Honda (sekačky, traktory, křovinořezy) a dalších divizí Honda: Elektrocentrály, čluny, čerpadla. Vše s ekologickými čtyřtaktními motory.

HTH8 s.r.o.
HTH8, český výrobce měřící a regulační techniky. Vyrábíme PID regulátory, měřiče, technologický a evidenční SW, dodáváme termočlánky, Pt100, SSR relé

Klima LG, s.r.o.
Klimatizácia LG, dodávka, montáž interiérových, bytových, kancelárskych atraktívnych jednotiek.Dodávka a montáž tepelných čerpadliel LG, odvlhčovačov .Dizajnové klimatizačné zariadenia od LG Gallery.

Kompresory a servis
Kompresory skrutkové, piestové, Servis kompresorov, dúchadiel, sušičov a filtrov stlačeného vzduchu. Úprava stlačeného vzduchu: sušičky vzduchu, filtre, dúchadlá, vývevy, vzdušníky, odvádzače kondenzátu.

komunální technika
Komunální technika slouží k výstavbě a údržbě lesní dopravní sítě a zimní údržbě komunikací. Komunální technika HERKULES PLUS a HERKULES SUPER umožňuje agregaci za traktorem a dalšími stroji.

Odkazy 1 - 50 z 100 celkem | Další odkazy

Redakce | | | ISSN 1213-9335 | © 2005 Developed by terc.cz