WebNews.cz - počítače, komunikace, mobily, internet, finance

Mapa serveru | Administrace
   

Katalog odkazů » Obchod a služby » Služby

Kategorie odkazů
590 odkazů

Doporučené odkazy

Deratizace,Dezinsekce,Dezinfekce
Hubení štěnic,hlodavců,mravenců,švábů a dalších škůdců. Rychle,efektivně,profesionálně s osobním přístupem. Nabízíme komplexní řešení pro vaše objekty. Garantujeme stoprocentní odbornost

Deratizace, dezinsekce, dezinfekce – Adera s.r.o.
Profesionální deratizace, dezinsekce a dezinfekce. Hubíme myši, krysy, potkany ale i nejrůznější hmyz – šváby, štěnice, mravence nebo třeba blechy.Kompletní DDD služby pro hotely, potravinářské provozy, restaurace.

Akustické centrum – měření hluku a vibrací
Měření hluku (komunální hygiena, pracovní prostředí), řešíme hlukové studie, provádíme akustická měření. Měříme dozvuk, srozumitelnost, měření stavební akustiky (vzduchová neprůzvučnost, kročejová neprůzvučnost, doba dozvuku).

Extéria s.r.o.
Firma Extéria poskytuje poradenství, správu a dokumentaci pro bezpečnost práce a požární ochranu. Profesionální přístup, kvalitní zpracování, školení a nízké náklady.

Svatební agentura THALIA
Poradenství, pořádání a zajištění Svateb, rodinných i firemních oslav, prezentací, akcí, večírků.

Revtechnik
Databáze revizních techniků v oboru revize elektro,revize plynu,revize komínů,revize hasících přístrojů,revize hromosvodu,revize přístrojů a spotřebičů,smluvní partneři PRE.

Awen Professional Guards - Bezpečnostní agentura
Bezpečnostní agentura Awen Professional Guards zajišťuje s vysokou profesionalitou ochranu osob a ostrahu objektů, ať už průmyslových, tak i menších soukromých, zajišťuje ostrahu v nočních klubech, kabaretech a kasínech.

Krejčovství Praha
krejčovství v Praze se nabizí opravy a úpravy oděvů v Praze.

Oceňování nemovitostí
Provádím oceňování nemovitostí, odhady a posudky na tržní ocenění nemovitostí pro oblast Brno-město, Brno-venkov, Blansko a Břeclav (resp. Jihomoravský kraj).

Deratizace Brno
Deratizace, dezinsekce a hubení myší, potkanů, krys, hrabošů, krtků, štěnic, blech, vos, sršňů, much, molů, komárů, mravenců, faraonů, švábů, rusů, pavouků, rybenek, cvrčků, červotočů a ostatních hlodavců, členovců, hmyzu a plísní v Brně a okolí.

SRO-AS.cz - prodej firem, firmy na klíč, ready made společnosti, zakládání společností
Zakládáme a prodáváme firmy a ready-made společnosti, které nikdy nepodnikaly a mají splacený základní kapitál (a.s., s.r.o., SE - evropská akciová společnost, OffShore společnosti).

Nehtové studio
Nabízíme péči o Vaše ruce jako je manikúra,modeláž nehtů gelem nebo akrygelem,p-shine,zdobení a lakování Vašich nehtů.

Soudní znalec a odhadce věcí movitých
Soudní znalec a odhadce v oboru ekonomika, odvětví ceny a odhady věcí movitých. Oceňování bytového, kancelářského a průmyslového majetku vč. výpočetní techniky.

Mezinárodní Stěhování
Best stěhování nabízí mezinárodní stěhování do 197 států světa. Stěhujeme byty, kanceláře, pianina a další těžká břemena do celkové hmotnosti 200 tun.

Zpracování odborných prací
Podklady pro odborné práce. Všechny obory, příznivé ceny.

OK Point s.r.o. - vše pro firmy
OK Point, s.r.o. je business partner Telefonica O2. Předmětem podnikání je zprostředkovatelská činnost v oblasti obchodu a služeb, poradenství a prodej mobilních telefonů Nokia, Samsung, SonyEricsson, LG, Apple iPhone, Blackberry a HTC.

Čištění koberců Praha
Čištění koberců, čalouněného nábytku i automobilů mimo polstrování. Nabízíme úklidové práce - mytí oken, polymerové vosky, renovace mramoru a parket.

Astroporadenství
Nacházíte se ve složité životní situaci či stojíte před důležitým rozhodnutím, pak jsou tyto stránky určeny právě Vám. Jako astroporadce Vám pomohu správně se rozhodnout a překonat překážky, které se Vám staví do cesty.

Brněnské vodárny čištění kanalizace
Nabízíme služby v oboru čištění kanalizace a odpadů pro Brno a Jihomoravský kraj.

Spousta energie
Miroslav Spousta - Osobní kouč průvodce. Doprovázím leadery na jejich cestách ke své síle a při budování silných firem a týmů.

Čištění kanalizace Praha
Instalatérská firma se specializací na čištění kanalizace, odpadů a revizi kamerou. Naše působiště je Praha, Brno, Středočeský a Jihomoravský kraj.

Korektury firemních textů, studentských prací, knih atd.
Korektury textů pro firemní publikace, seminárních, bakalářských, absolventských, diplomových, disertačních, rigorózních a jiných studentských prací, rukopisů atd.Základní cena 35 Kč/NS, množstevní slevy. Studentům poskytujeme 15% slevu.

Elektrorevize Jiří Buben - revize elektro
Elektrorevize Jiří Buben provádí revize vyhrazených elektrických zařízení NN. Provádí revize strojů, elektroinstalací, hromosvodů, revize elektro spotřebičů a nářadí, svářeček. Poskytuje poradenskou činnost v oboru elektro a smluvní elektroúdržbu.

PROFIVYKLÍZENÍ - likvidace pozůstalostí a úklid
Vyklízecí a úklidová firma Profivyklízení nabízí zajištění vyklízení bytů a likvidaci pozůstalostí, vyklízení kanceláří, kancelářských prostor a dalších bytových či nebytových prostor. Prohlídka zdarma, výkup, konzultace

Čištění kanalizace Brno
Čištění odpadů a kanalizace Brno - nonstop servis.

Hodinový manžel Brno
Hodinový manžel Bohuš nábízí veškeré domácí opravy,odborné práce,kutilské služby. Poradí opraví naistaluje, smontuje, doveze a mnoho dalšího, vše se dá domluvit.

TOPkoučink
Životní koučink, kariérový koučink, koučink pro studenty. První hodina ZDARMA.

Čištění kanalizace Brno
Instalatérské služby v oblasti vysokotlakého čištění kanalizace a odpadů. Dále nabízíme revize, monitoring TV kamerou.

Antény-satelity Most
Zajišťuji kompletní montáže a servis antén a satelitů pro byty, chalupy, rodinné domy, hotely, penziony, panelové domy. Autorizovaná servisní činnost společnosti Sky Link. Preferuji osobní přístup se zajištěním nadstandardní trvalé péče o své zákazníky.

Čištění kanalizace a odpadů Brno
Máte problémy s ucpanou kanalizací? Trápí Vás zanesený odpad? Provádíme Čištění odpadů, Čištění ležaté kanalizace, Revizi inspekční tv kamerou.

Richard Ladislav
Import a prodej párty stanů š.10,12,15,18,20,21,25,30,40,50m,PVC lakovaných textilií a Al stanových profilů.Pronájem párty stanů a podlah.Catering.Realizace firemních,kulturních a sportovních akcí.

VŠEproLIDI.cz
Jsme agentura pro Vás, plníme Vaše sny i sny Vašich blízkých. Fotoknihy, párty, svatby na klíč. Vymyslíme dárek na míru. Grafické návrhy, grafické zpracování fotoknih, fotokoláží.

Odkazy

Alfa (specgrupa"A") Security servis
Komplexní bezpečnostní služby.Ostraha objektů,PCO (pult centrální ochrany) s vlastní výjezdovou skupinou,osobní ochrana.Působnost Beroun,Praha,Český Krumlov

Levná pracovní síla pro vaše podnikání. Pracovníci z Ukrajiny.
Zajistíme vám pracovníky pro jakoukoliv výrobu, stavbu nebo služby. Specializujeme se na pomocné dělníky, pracovníky do zemědělství a lesnictví, stavební a strojírenské profese, pracovníky do skladů, balíren, úklidu a bezpečnostních agentur.

Renovace van
Nelíbí se Vám Vaše stará vana? Renovace van akrylátovou vložkou je řešením pro Vás. Zlínský kraj. Tel.604 262 655

Technické služby Český Brod
Technické služby Český Brod zajišťují následující služby: nakládání s odpady, dopravní služby, zimní údržba, péče o veřejnou zeleň, čištění a opravy komunikací a chodníků, sběrný dvůr, hřbitovní služby, veřejné WC atd.

DUNA a.s. Děčín
Duna a.s. Děčín vám poskytuje komplexní služby v oblasti realit, dále provozuje Sportcentrum (Bowling, Squash, Fitness) nebo můžete strávit Váš volný čas v restauraci Gurmán v centru Děčína.

A A Lab - překlady
Společný internetový projekt pěti nezávislých překladatelů/ek: překlady, tlumočení, výuka, korektury - angličtina, francouzština, španělština a ruština. Vysoká odbornost. Celá ČR.

Zahradnictví Libor Gottvald
Návrhy, realizace a údržba zahrad, okrasných jezírek, stříhání, prořezávání a kácení stromů, prodej okrasných dřevin, ovocných stromků, rozbor půd, dušičková a vánoční vazba, prodej vánočních stromků, jmelí a vánočních svícnů.

Židle, stoly a zahradní nábytek Lino
Kovový a zahradní nábytek, židle, stoly, stolové nohy, podnože a desky, barové židle (barovky) a stojany. Vlastní zakázková i sériová výroba a prodej nábytku za atraktivní ceny.

HOSTESKA - HOSTESKY
Zajistíme hostesky pro Vaší akci, prezentaci na území CŘ. Hostesky budou profesionálně reprezentovat Vaši firmu.

Květinářství, květiny
Květinářství, čerstvé řezané květiny, smuteční kytice a věnce, luxusní vazba, atypické kytice, aranžování podle přání, svatební kytice, pompézní, květinová výzdoba stěn, suché, umělé květiny, slavnostních tabulí, proutěné zboží, keramika, svíčky.

F.A.J.N. Agency, s.r.o.
Zajišťujeme společenské, kulturní, sportovní a firemní akce. Pořádáme outdoorové programy, teambuilding, firemní turnaje a sportovní aktivity. Na míru zorganizujeme firemní párty, vánoční večírky, semináře, indoor aktivity. Dodáme i dárkové předměty.

Kadeřnictví Lorea
Kadeřnický salon; atraktivní účesy pro dámy, pány i děti; vlasová kosmetika Redken a Dávines

FIREMNÍ AKCE - catering - incentiva - kultura
Specializovaná společnost Region Travel & Business Service zajistí na jižní Moravě kompletní služby pro firemní a skupinové akce: incentivní a kongresová turistika, gastronomie, ubytování, školení, prezentace, návštěvy vinných sklepů, seminární služby...

Malování, natírání, bílení a čištění v halách
Údržba hal - malování, natírání, bílení a čištění. To vše provádíme i ve výškách, skladech a továrnách, v prodejnách, marketech a výrobnách, na schodištích i na chodbách a to včetně těžko přístupných míst.

Ramovani Čvančara a Houska
Nonstop servis - rámy a rámování, pasparty a paspartování, rámování výstav, reprodukce a obrazy, zrcadla, ručně zlacené rámy, nekyselá adjustace, reklama.

Altera Praha - úklidový servis
Zajišťujeme kompletní úklidové a vyklízecí práce. Dále zajistíme dezinfekce a drobné malířské práce.

Elektrikář Michal Kizovský - elektroinstalace
elektrikář Michal Kizovský provádí veškeré služby elektro na klíč. Elektroinstalace, rozvody, opravy, revize, (oblast - elektrikáři Brno a okolí)

EUROPEAK s.r.o.
Kongresy, konference, semináře, incentivní programy, ubytování, hotely, residence, tématické cestování, lázně, golfová turistika, teambuildingy, sportovní víkendy, společenské akce, catering, cestovní služby, okružní jízdy, letenky, služební cesty.

Služby v domácnosti - úklid domácností
úklid domácností, úklidové práce pro bytové i nebytové prostory v Praze a okolí, úklid bytů, domů, žehlení, vaření, výpomoc v domácnosti

KvSvatby.cz | svatby v regionu Karlovy Vary (Ostrov, Sokolov)
kvsvatby.cz je přehledný portál profesionálních firem poskytujícíhc služby kolem svatby a to zejména v regionu Karlovy Vary - svatební fotograf, svatební šaty, ...

Dr. Ing. Jana MATUROVÁ - PYROKONTROL trading & consulting
protipožární ochrana, požární ochrana, PO, bezpečnost práce, BOZP, enviroment, revize elektrických zařízení, odpadové hospodářství, nakládání s odpady, poradenství, školení, ochrana životního prostředí, OŽP

Půjčovna lodí BISPORT
Půjčovna lodí, raftů a kol na řece Sázavě.

Máša agency
Akce, atrakce, modeling, reklama, promo, event, catering, hostesky, vystoupeni, umělci, miss

ASTRALUX Čištění koberců, sedacích souprav, hloubkové čištění tlakem vody, úklid
Zajistíme levný úklid domácností i nebytových prostor,čištění koberců mokrým vysáváním,mytí oken,úklidy po řemeslnících,kompletní úklidové práce

Úklidové služby Praha - CleanMax
Úklidová firma CleanMax nabízí úklid domácností, komerčních a administrativních budov, předkolaudační a porekonstrukční úklidy. 24 hodin denně, v rámci celé Prahy a blízkého okolí.

Hexpert - management a poradenství
Management kvality, poradenství, softwarová podpora a vzdělávání. Zavádění, školení a audit systému řízení kvality podle normy ISO 9001:2000, ISO 14000:1996, ISO/TS 16949:2002. Marketing, manažerské dovednosti a management consulting.

Centrální informační SMS systém
CISS je oboustranný systém pro komunikaci obyvatel s obecními úřady (CISS pro obce) nebo komunikaci zákazníků s obchodními subjekty (CISS pro obchod - např. čerpací stanice, rádia, stadiony, supermarkety aj.) prostřednictvím SMS. K vytváření databází doch

Půjčovna šatů Kavalír - Chrudim
Půjčovna svatebních a společenských šatů. Prodej doplňků a zboří, snubní prsteny, svatební oznámení a dalších doplňků. On-line katalog půjčovny šatů.

Yabok Milovice - úklid kanceláří a domácností
Úklidový servis budov, úklid kanceláří, výrobních hal a potravinových provozů. Generální úklid domácností, žehlení, mytí, čištění koberců a čalounění. Sekání trávy, údržba zeleně, silnic a chodníků. Prodej úklid. chemie a potřeb. Nymburk, Lysá, Praha

Joinmusic - řešení vaší prezentace
Prodej a pronájem prezentační techniky; data a video projektory, plazmové obrazovky a displeje, zpětné projektory, diaprojektory, TV obrazovky, videotechnika, VJing, velkoplošné projekce, záznamy, projekční plochy, stativová a rámová plátna, dekorace.

ÖQS - certifikace ISO
Mezinárodní certifikační a posudková společnost pro všechny obory a odvětví - pro normy ISO řady 9000 (ISO 9001:2000, ISO 14001), EMAS, ISO/TS 16949, VDA a další.

Prague Bonus Card
Slevy v široké síti obchodů, butiků a módních salonů v Praze a dalších místech České republiky. Slevy na obuv, textil, sklo, porcelán a další zboží.

Media One, s.r.o.
Komunikačné poradenstvo, krízova, firemná, produktová komunikácia, monitoring médií, tvorba a manažment vzťahov s médiami, mediálne tréningy.

Automatické zavlažování
Zajistí vám perfektní servis při údržbě zahrady. Osázení Vaší zahrady od návrhu až po konečné úpravy včetně automatického zavlažování. Záruční servis. Kvalitní materiály, bezkonkurenční cena.

Martin Souček – malování a úklid
Provádíme malířské práce, tapetování a tónování barev. Nabízíme šetrné čištění všech druhů koberců a čalouněného nábytku, mytí oken i jednorázové úklidy.

RAUTY, CATERING, GASTRO SERVIS
Profesionální cateringový a gastronomický servis - rauty, bankety, koktejly, barbecue, garden party, free style + doplňkové služby. Kompletní zajištění konferencí a firemních akcí. Služby na klíč.

Sagit Info Net
Ekonomická a právní literatura, on-line publikace.

Tiskový express - malonákladový tisk
Vydáme vám vaši knihu, v četně ISBN! Tisk malonákladem, knihy barevně i černobíle, ve špičkové kvalitě. Tuhá i měkká vazba. Expresní výroba publikací, návodů, skript, fotobooků a obrazových knih. Poradíme s přípravou. Zprostředkování prodeje knih.

Obaly.cz
Eshop s obaly a obalovými materiály pro každodenní použití. V nabídce desítky položek obalů a obalovacích materiálů. Velkoobchodní ceny.

Elektrorevize
Firma ELTEST, s.r.o. Praha je specializovaná na expertní, revizní, posudkovou a znaleckou činnost a navrhuje potřebná opatření k odstranění vadného stavu elektrického zařízení.

Petrovo malování - Malování a lakování v Praze a okolí
Malování a lakování interiérů a exteriérů. Penetrace, ochranné nátěry, úklid po malování. Na interiéry poskytujeme roční záruku, která se týká především výspravy zdí a opravek.

RIVA SERVIS s.r.o. - VÝŠKOVÉ, STAVEBNÍ A ÚKLIDOVÉ PRÁCE
Specializujeme se především na exteriéry budov - výškové,stavební a úklidové práce. Nabízíme komplexní služby pro správce a majitele nemovitostí. Klademe velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb. Usilujeme o dlouhodobou spolupráci, spokojeného zákazní

MojeParty.cz
Vše pro Vaše party, oslavy, svatby a narozeniny. Prodej party produktů, které vám usnadní organizaci a přípravu vlastní party. Informační a prodejní party portál se zajímavými možnostmi, neobvyklé party doplňky, kontakty a praktické tipy. Zábava pro děti

A A Lab
Společný internetový projekt několika zkušených mladých lidí ze spříbuzněných oborů. Fotografky, grafici, překladatelé a webdesignéři - tvůrci internetových stránek a aplikací. Celá ČR.

D.I.SEVEN - služby bezpečnostní agentury, úklidové služby, požární ochrana
D.I.SEVEN - služby bezpečnostní agentury, úklidové služby, technická správa budov, facility management, požární ochrana

Aleš Zeman
Pravidelný i jednorázový úklid firem i domácností, generální úklid, stavební úklid, úklid po malování.

Malířství Palamar
Nabízíme odborné malířské a natěračské práce. Specializujeme se na malování bytů, kanceláří a průmyslových hal. Jsme přesvědčení, že maximální spokojenost zákazníka ručí za náš další rozvoj.

STEHOVANI-NONSTOP.CZ
Nabízíme Vám kompletní stěhovací služby spojené s kanceláří nebo bytovými prostory. Individuální přístup k řešení Vašeho problému je samozřejmostí. Profesionalita pracovníků při balení, stěhování a manipulaci Vašeho nábytku a jednotlivých věcí.

Originální adrenalinové dárky pro muže a ženy.
Originální dárky všech druhů. Adrenalinové dárky, relaxační dárky, dárky k narozeninám, dárky k Vánocům nebo dárky je tak pro radost. Adrenalinové dárky, to jsme my!

Datec Retail Solutions, s.r.o - maloobchodní řešení
Kompletní zajištění maloobchodních řešení v Čechách nebo jinde v Evropě a dalších vybraných státech. Zabýváme se automatizací maloobchodních procesů v oblasti nákupu a prodeje spotřebního a specializovaného zboží, především módy a sportovního zboží.

Odkazy 1 - 50 z 590 celkem | Další odkazy

Redakce | | | ISSN 1213-9335 | © 2005 Developed by terc.cz