WebNews.cz - počítače, komunikace, mobily, internet, finance

Mapa serveru | Administrace
   

Katalog odkazů » Zdraví a životní styl » Zdravotnická zařízení

Kategorie odkazů
47 odkazů

Nemocnice (2)
Doporučené odkazy

zubní ordinace d´vision
D´vision je soukromá zubní ordinace a stomatologické centrum, které nabízí širokou nabídku ambulantních a preventivních zákroků a služeb s využitím moderních poznatků zubního lékařství. S námi se už nebudete zubaře nikdy obávat.

Evropská oční klinika - laserové operace očí
Evropská oční klinika Lexum patří mezi největší oční kliniky ve střední a východní Evropě. Profesionální lékařský tým pod vedením prof. Martina Filipce se specializuje na léčbu krátkozrakosti, dalekozrakosti a astigmatismu.

Refrakční Centrum Praha s.r.o.
Specializujeme se na laserové operace očí. Zkušenosti s metodou Lasik od roku 1995.U nás najdete kvalifikované odborníky s osobním přístupem a to vše v příjemném prostředí. Konzultace před operací zdarma.

Urologická klinika Praha Uroklinikum
Urologická ambulance zaměřená na léčbu urologických onemocnění, zánětů a inkontinenci, prevenci nádorů prostaty, ledvin a močového měchýře.

Lázně Dubí
Tereziny lázně Dubí a.s. nabízejí širokou škálu služeb, od klasických léčených lázeňských pobytů, přes relaxační pobyty s možností odreagování se v některém s přilehlých areálů, až po pronájem společenského sálu pro 120 lidí.

Lázně
Aktuální nabídka lázeňských pobytů. Lázně v různých cenových kategoriích.

Odkazy

- Puls - zdravotní středisko VŠ, gynekologie, praktický lékař, zubní ambulance
PULS s.r.o. je zdravotní středisko VŠ. Gynekologie, praktický lékař, zubní ambulance. Ordinace Praha 4 a Praha 10.

Plastická chirurgie
Soukromé zdravotnické středisko zaměřené na plastickou a estetickou chirurgii (liposukce, modelace prsou, korekce nosu a uší atd.).

Centrum Prof. Čecha s.r.o.- ortopedie, fyzioterapie
Ambulantní zdravotnické zařízení zabývající se poskytováním odborné péče v oblasti ortopedie dětí i dospělých (včetně preventivního ultrazvukového vyšetření kyčlí kojenců). V návaznosti, nejen na tuto odbornost, nabízíme komplexní péči fyzioterapie (rehab

Vaše ortodoncie - rovnátka, bělení zubů a vše pro Váš úsměv
Provádíme kvalitní a profesiónální služby v oblasti ortodoncie jako rovnátka pro Vaše zuby, bělení zubů a mnohé další pro Váš perfektní úsměv.

Iontoforéza Electro Antiperspirant proti pocení rukou, nohou a podpaží
Značková iontoforéza Electro Antiperspirant je v České a Slovenské republice nejpoužívanějším, lékařsky ověřeným řešením, na nadměrné pocení rukou, nohou, podpaží, hlavy, zad a břicha, které už si mohli ověřit tisíce spokojených uživatelů.

Reha Centrum Češký Těšín - rehabilitační centrum, Danuše Suchanková
Reha Centrum Český Těšín, Danuše Suchanková - zdravotnické zařízení ambulantního typu zajišťující léčebnou péči v oblasti léčebné rehabilitace, fyzioterapie, fyziatrie, neurologie a dalších oborů.

DuoVize Oční klinika Praha
Prodlužování řas kapkami, Botox a výplně. Komplexní oční péče. Provádíme operace očí femtosekundovým laserem s doživotní zárukou. Oční operace šedého zákalu se žlutou čočkou Acrysof zdarma.

komplexní péče porodní asistentky
Nabízíme komplexní péči porodní asistentky: kurzy předporodní přípravy, asistenci u porodu, poradenství a rady s kojením, cvičení po porodu, cvičení pro těhotné, masáže miminek, masáže pro těhotné cvičení s miminkem a další

Konstantinovy Lázně
Konstantinovy Lázně - tipy na ubytování, relaxační procházky po okolí. Doporučené lázeňské procedury a jejich popis, kdy je vhodné je využít.

Kúpele Jáchymov
Hotely a ubytovanie Jáchymov, liečebný, víkendový a relaxačný pobyt, relax a wellness, kúpeľný a ozdravovací pobyt, ubytovanie, penzióny, hotely, liečebné domy.

Lázně Číž Slovensko
Lázně Číž, ozdravní a wellness pobyty, léčebné a relaxační pobyty. Široký výběr a rezervace pro každý pobyt online.

Lázně Hajdúszoboszló
Hotely a ubytování v lázních Hajdúszoboszló Maďarsko, nabídka léčebných, víkendových, relaxačních, lázeňských a wellness pobytů za skvělé ceny

Léčebné lázně Bohdaneč a.s., léčba pohybového aparátu
Lázně Bohdaneč jsou vyhledávaným místem k léčbě pohybového aparátu, artrózy, bechtěrevovy nemoci. Také k zajištění prevence, relaxaci a odpočinku. Naše nabídka je velmi pestrá. Pro každého jsme přichystali léčebné a relaxační programy na míru.

Mediscan Praha 4-Chodov
Mediscan Praha 4-Chodov je soukromé ambulantní zdravotnické zařízení, které má smlouvu se všemi pojišťovnami, poskytuje vysoce specialisovanou diagnostiku a léčebnou péči v oborech kardiologie, interna, angiologie, endokrinologie, revmatologie

Moje Ambulance - praktický lékař pro dospělé
Hledáte obvodního lékaře? Moje ambulance je ambulantní systém praktických lékařů pro dospělé s působností po celém území ČR. Praktičtí lékaři v ambulancích jsou tu pro vás 12 hodin denně. Staráme se o Vaše zdraví. Moje Ambulance - Váš praktický lékař.

Neinvazivní liposukce
1.laserová neinvazivní liposukce ve střední Evropě. 10x účinnější než ultrazvuková liposukce.

NeoVize Oční klinika Brno
Laserové operace očí (krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus) s doživotní zárukou. Femtosekundový laser VisuMax. Operace šedého zákalu bez doplatků - žluté čočky Acrysof zdarma. Operace sítnice, keratokonu a šilhání. Prodlužování řas kapkami.

Oční ambulance Brno
Oční ambulance má nejnovější špičkové vybavení. Sídlí v přízemí nově postavené polyfunkční budovy IFM, společně s Očním Studiem Aleše Žejdla.

Odvykání kouření
Odvykání kouření - biorezonance. Vysoce úspěšná metoda odvykání kouření. Přestat kouřit je s naší pomocí jednodušší. Počítačová metoda odvykání kouření je v našich centrech prováděna pomocí přístroje BICOM 2000.

Operace dolních víček
Známky stárnutí obličeje postihnou dříve nebo později každého. Vrásky a povadlá víčka jsou příznaky stárnutí i únavy.

Plastická chirurgie
Plastická chirurgie v Ústí nad Labem nabízí služby estetické a plastické chirurgie, laser centrum, urologické a dermatologické oddělení a spoustu dalších služeb. Přijďte nás navštívit a svěřte se do naší péče.

Plastická chirurgie a tumescentní liposukce
Estéea - estetická klinika v Uherském Hradišti. Provádíme mikrokanylové tumescentní liposukce, operace očních víček, redukce vrásek botoxem, chemický peeling, lymfodrenáže, operace velkých křečových žil laserem a další.

Plastická chirurgie Vinohrady
Poskytujeme informace o plastické chirurgii ve Vinohradech.

Plastické operace INTER CLINIC Praha
Naše klinika na plastické operace nabízí kvalitní zázemí, rodinnou atmosféru a profesionální péči. Jsme 1. soukromá klinika plastické chirurgie v České Republice. Na trhu působíme již 15 let a máme zkušený tým špičkových odborníků.

Plastické operace, stomatologie
Klinika GHC Praha nabízí komplexní péči: všeobecnou a plastickou chirurgii, plastické operace, liposukci, stomatologii.

Plastika prsou
Plastika prsou je v současnosti nejoblíbenější a nejznámější plastická operace vůbec. Naše klinika Vám nabízí úpravu prsou. Zvětšení pro lepší pocit, zmenšení při zdravotních obtížích nebo tvarování pro lepší vzhled.

Průvodce světem lázeňství a wellness
Poskytujeme kvalitní databázi wellness hotelů, lázní, medicall-wellness a Day Spa zařízení zaměřených na zdraví a relaxaci. Poskytujeme přímé kontakty na hotely, možnost provedené hromadné poptávky i uživatelské hodnocení a recenze hotelů.

Psycholog Bartoš, Praha
Psycholog a psychoterapeut - psychologická poradna v Praze. Marian Bartoš poskytuje pomoc psychologa ve vážných životních situacích. Psychologické konzultace a psychoterapie, spolupráce s psychiatrem.

Psychoterapeutické centrum Gaudia
Ambulance psychiatrie a psychoterapie, psychologická poradna. Řešíme krize, problémy ve vztazích, léčíme deprese, nabízíme masáže. Poskytujeme supervize a vzdělávání zdravotních sester, sociálních pracovníků, kurzy asertivity, jak zvládat stres apod.

Psychoterapeutické centrum Hradec Králové
Psychoterapeutické centrum Hradec Králové vede MUDr. Elena Křivková, která se zaměřuje na propojování psychiatrické a psychoterapeutické péče, kombinaci psychoterapie a farmakoterapie, poruchy osobnosti, závislost na alkoholu a návykových látkách.

Sorriso.cz - moderní zubní ordinace Brno.
Zubní klinika v centru Brna Vám nabízí moderní bezbolestnou péči o Váš chrup. Sorriso je prevence, dentální hygiena, bělení zubů, estetická stomatologie, ortodoncie, dětská stomatologie, zubní implantáty a parodontologie.

Spa a wellness hotely
Web zaměřený na lázně a wellness hotely přináší novinky ze světa Spa a Wellness, databázi wellness hotelů a lázní, fotogalerii, ale i rady a tipy, které vám pomůžou najít ozdravný či relaxační pobyt vašich snů.

Stomatologická laboratoř Jakub Brodecký
Zubni laboratoř specializujicí se na výrobu veškerých fixních náhrad. Fixní náhrady vyrábíme také z celokeramiky, kovokeramiky i na implantáty, sleněné pilíře. Naše specialita je kovokeramika a celokeramika.

Stomatologické centrum K 11
Poskytujeme komplexní a profesionální péči o Vaše zuby. Naší předností je špičkově vybavené pracoviště se stabilním týmem zubních lékařů a specialistů v oblasti stomatochirurgie, implantologie, stomatologie, endodoncie, parondologie a protetiky.

Veterinární klinika
Veterinární ordinace Liberec, Veterinární klinika NISA. Moderní veterinární pracoviště, které se specializuje na malá zvířata.

Wellness pobyty Brusno
Lázně Brusno, léčebné, relaxační, ozdravní a wellness pobyty. Popis, rezervace pro každý pobyt online. Široký výběr.

Zimmer MedizinSysteme
Firma Zimmer MedizinSysteme je velkým výrobcem přístrojů pro fyzioterapii a jedním z největších světových výrobců přístrojů a zařízení pro kryoterapii.

Zubní implantáty Brno
Provádíme bezbolestné ošetření chrupu - zákroky v oblasti zubních implantátů.Zubní implantáty jsou umělá náhrada zubního kořene, která je upevněna v čelisti a ve spojení s pilířem tvoří základ pro připevnění nového zubu.

Zubní klinika
V současné době je důležitá péče o zuby a mnoho lidí vyhledává kvalitní péči v oblasti stomatologie. Veškeré služby pacienti většinou hledají pod jednou střechou, aby nemuseli chodit na více oddělení.

Oftum - laserová operace očí v Praze
Laserové centrum oční mikrochirurgie je ta pravá volba na váš zdravý zrak! Využijte doživotní záruku, studentské slevy, bezplatné konzultace a kvalitní profesorský tým!

Urogynekologie v Praze
Jsme spolehlivá urogynekologie v Praze, zajišťujeme spolehlivou péči a pomoc při řešení zdravotních problémů s močovými cestami, trávicím traktem nebo pohlavními orgány. Por více informací navštivte naši webovou stránku.

Odkazy 1 - 47 z 47 celkem

Redakce | | | ISSN 1213-9335 | © 2005 Developed by terc.cz